OPCOM Bağlantı sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mesyen47
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ücret karşılığı yardimci olabilecek var mı?
Hocam
videoda 1.30 ile 3.10 arasındaki işlemi aynı şekilde uygula. Daha sonra cd içerisindeki programda vaux olan değil opcom olan uygulamayı başlatın. Settingten önce cihazı tanımlatın. Ardından cihazı kullananiliyor olmanız gerekiyor. Ben bu şekilde çözmüştüm.

Ekstra bir hata vs alıyorsan yine yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam
videoda 1.30 ile 3.10 arasındaki işlemi aynı şekilde uygula. Daha sonra cd içerisindeki programda vaux olan değil opcom olan uygulamayı başlatın. Settingten önce cihazı tanımlatın. Ardından cihazı kullananiliyor olmanız gerekiyor. Ben bu şekilde çözmüştüm.

Ekstra bir hata vs alıyorsan yine yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam 1 e 1 aynisini yaptim gene olmadi. Sıkıntı driverde degil arac ile iletişim kurmuyor. 3 farkli cihaz 2 farklı arac 2 farklı bilgisayar 4 farklı versiyon 3 farklı Windows surmu denedim. Herseyo denedim sinir hastası edecek beni. İstanbul Avr. Yakasında iseniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam 1 e 1 aynisini yaptim gene olmadi. Sıkıntı driverde degil arac ile iletişim kurmuyor. 3 farkli cihaz 2 farklı arac 2 farklı bilgisayar 4 farklı versiyon 3 farklı Windows surmu denedim. Herseyo denedim sinir hastası edecek beni. İstanbul Avr. Yakasında iseniz yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şuan memleketteyim hocam.

İlk mesajınızdaki hata evet cihaz ile iletişim kurulamıyor.

Buradaki driverları dener misiniz? Dediğim gibi vaux uygulamasını değil opcom uygulamasını çalıştırmanız gerekiyor.

Sizin belirttiğiniz hataları bende aldım hatta ürünü iade talebini bile oluşturdum. Sonra bir önceki video ile bu mesajda attığım driverlar ile sorunu çözdüm. Bence bi deneyin bu driverları ve opcom programını.

Gene olmadı. İst. Avr. yakası cihazı çalışan var ise yardımcı olursa sevinirim. Ücretini öderim bende ki cihazı da hediye edebilirim.

Gene olmadı. İst. Avr. yakası cihazı çalışan var ise yardımcı olursa sevinirim. Ücretini öderim bende ki cihazı da hediye edebilirim.
Şimdi şöyleki farklı cihazlar farklı bilgisayar ve farklı opcom sürümleri kullanmışsınız ama sorun hep aynı araçla iletişim kurmuyor demişsiniz peki sorununuz araba ilemi yıksa tamamen kurulum sorunumu anlamak için sanayiye gidip herhangi bir cihazla arabanıza bağlanıp iletişim kurmayı denediniz mi.
Hadi bir opcomda sorun var hadi bir laptopta sorun var diğerlerinde de mi var yani elbet birisinde çalışması gerekli bu arada kurulumu bitirdikten sonra driver yüklemesi yaparken masa üstündeki vauxcom programını sağ tıklayıp dosya konumuna gidip o dosya içindeki driverları bulup güncellemede driver olarak onları göstererek yükleme yapmayı denediniz mi.

Yukarıdaki YouTube linkini izlememiştim yazdıktan sonra izledim zannedersem denenecek herşeyi denemişsiniz.
Bu arada bende böyle bir bağlantı sorunu ile 3-5 gün uğraştım sorun cihazla beraber gelen USB kablodan çıktı evde eski yazıcının kablosu vardı birde şunu değiştirip deneyeyim dedim kabloyu değiştirdim şıkır şıkır çalışmaya başladı 😅😅😅
Ben size fazla uzağım Yalovalıyım yakın olsanız hertürlü yardımcı olmaya çalışırdım hem cihaza bakar hemde ister MDI ister Opcom arabanızda neye bakmak istiyorsanız onlara bakardık

Yukarıdaki YouTube linkini izlememiştim yazdıktan sonra izledim zannedersem denenecek herşeyi denemişsiniz.
Bu arada bende böyle bir bağlantı sorunu ile 3-5 gün uğraştım sorun cihazla beraber gelen USB kablodan çıktı evde eski yazıcının kablosu vardı birde şunu değiştirip deneyeyim dedim kabloyu değiştirdim şıkır şıkır çalışmaya başladı 😅😅😅
Ben size fazla uzağım Yalovalıyım yakın olsanız hertürlü yardımcı olmaya çalışırdım hem cihaza bakar hemde ister MDI ister Opcom arabanızda neye bakmak istiyorsanız onlara bakardık
eyw. saol

Geri