Opel ..........açıldı ! Maltepe

ben ce gedikler

bende maltepede oturuyorum hasanpaşadaki gediklerden çok memnunum öneririm adamlar temiz iş yapıyor

Ben daha servise götürmedim aracı. Normalde yetkili servis olarak erdemir düşünüoyrdum. ancak anadolu yakasında alican arkadaşımın tavsiyesi daha önceki çalışmalarınıda bizzat gördüğüm ( egzozum orada takılıp sökülmüştü) Gedikler - Hasanpaşa'da Özel serviste yaptıramya karar verdim. Yetkili servisler gerçekten fiyat konusunda çok ama çok fark çıkartıyorlar özel servis ile. Bence iyi bir özel servis ile yola devam etmek iyidir.

Bir dolu eski güvenilir yetkili servis varken, yeni açılan bir yerde maceraya girmeyin. Yetkili Servis arıyorsanız gidin Çekmeköy'e veya Pendik'e. Boğazici-Arkas kapanmasa tek önerim o olurdu, şimdi ise Gedizler. Uzak ise Atm ye gidin.

Opel değer soru işareti. Ha isteyen gitsin, hizmet alsın, iyi kötü yorumları okuyoruz zaten, bizde öğrenmiş oluruz :) :)

Reklam amaçlı üyelere de şunu hatırlatmak istiyorum. Araç hangi bayiiden alındı ise %90 o bayiide bakımı yapılır. Bu tüketicinin ya alışkanlığı yada satın alırken seçtiği bayii, servis içinde seçmesi. Reklamı bence araç satmak için yapın, böylece o araçlar servisinize gelsin. Eski Erpaş müşterilerinin numaralarına Sms attınız zaten. Opel Değer açıldı, koşun gelin, bakın diye. Onların bir bölümü servise geliyordur. Yeni müşteri için servis değil, showroom reklamı yapın. İşinizi iyi yaparsanız, biz sizi bedavaya reklam ederiz zaten, uğraşmanıza gerek yok.

Özel serviste triger değiştirip yolda kalıp bı dünya para verdim adamlar suclarını bile kabul etmedi lütfen yanlış yönlendirme yapmayın yetkili servis tercih edin opelcardla indirimler var ben gittim memnun kaldım numara zor bulunuyor diye yazdım....

Kerim bey mesajlarınızda telefon numarası/firma adı paylaşmayın, bu tür paylaşımlar reklam olarak algılanıyor. Sizden yardım isteyen üyelere gereken bilgileri PM olarak yollayın.

Sürekli Sms atıyorlar bana, güleryüzlüyüz, samimiyiz, gelin koşun diyorlar.
Efendim kadro olarak hala soru işareti ama, elektrik bölümünde Arkastan ayrılan bir arkadaş olduğunu öğrendim. Elektrik, elektronik, trim vs. için işçiliğe güvenebilirsiniz.

Geri