opel amerikandir

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan btlufk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyice araştırın opelin tarihini sonra gelin yazın . opel ilk amerikada üretilmiştir

Korkuyorum bu konunun sonu opel turktur diceksiniz.:D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

kendini Türk Devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olarak kabul ediyorsa biz opeli Türk olarak kabul ederiz abi ;)

iyice araştırın opelin tarihini sonra gelin yazın . opel ilk amerikada üretilmiştir

arkadaş kayserili olmanın getirdiği kurnazlıkla opeli allayıp pullayıp amerikan diye sürecek pazara :maden: şaka bir yana bence senin yanlışın var kardeşim. ekonomik kriz sonucu alman olan firmaya amerikan ortaklığı gelmiştir.

Alman mı amerikan mı afrika malı mı bilmem ama sağlam araç. Opelim nereden bilinmez, binmeyen bilemez :)

opele ismini veren adam alman sen hala neyin kafasını yaşıyorsun hacı ?

Benim arabam izmirlidir :) ulan ingiltereden alarm sistemine parçaları aldım.kutuya evde bi baktım alarm kablolarının üzerinde Delphi Bursa Made in Turkey yazıyor :D Opc panjuruda almanyadan getirdiğimde herşey alman gm etiketinde Made in Turkey yazdığını görünce şok olmuştum :D

Beni amerikan olması rahatsız etmez..Nitekim önden ve arkadan crysler 300C, chevrolet camaro z28 ikinci serilerinin önüne özellikle irmscher panjurdan sonra.. Amerikan gücü :rock

Geri