Opel Astra 1.6 Edition Plus Multimedya Sistemi Önerisi

Kutlug Karatay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
Yeni satın aldığım OPEL ASTA 1.6 EDITION PLUS aracıma multimedya sistemi eklemek istiyorum.
Hangi ürünü tavsiye edersiniz.

@Kutlug Karatay öncelikle aramıza hoşgeldiniz hocam. Bu konuda piyasada birçok cihaz bulunmakta ancak benim kişisel önerim Android kullanan herhangi bir sistem olacaktır.

Necvox android serileri forumumuzda baya popüler şekilde övülüyor. Biraz fiyatları yüksek ancak sorunsuz yıllarca kullanılabilir gibi duruyor.

Farkındayım Necvox çok ön planda. Model konusunda kara veremiyorum. Birde hangisi uyumlu olur. Çok yeni olduğum için araştırmaya yeni başladım.

Araca özel olarak üretiliyorlar hocam DVN serileri olması lazım android kullanan, @necvoxsocial uzun zamandır görünmüyor, buralarda olsa size net modeli söyleyecektir.

Çok teşekkürler.. Peki LPG Konusunda ne önerirsin.

LPG işi sıkıntılı iş mümkünse bulaşma derim hocam :) Yok illada taktırmam lazım diyorsan kaliteli ürünlerden seçmeye özen göstermelisiniz. Şu markalar iyidir şunlar kötüdür diyemiyorum servise sormanızda fayda var.

Görüntüleme: https://youtu.be/Bvu67v5yIgY
hocam bide bunu araştırın carvocal 1200 tl montaj 100 tl bahçelievlerde yerleri buyrun

Geri