Opel Astra 1.6 gls

astra güzel arabadır...bende de 1997 1.6 16V GLS modelinden var....performans çok harika....araba sollamaya falan çıkarken, aklında tereddüt olmuyor, yolu yer mi yemez mi? diye..

Arkadaşim bende var 97 model ama hiç bir arabaya değişmedim şimdiye akdar direksiyonu okdar süperki 90 derece bi köşeyi dönüp biraktiğinda anda direksiyonu aninda yerine geliyor, ağir direksiyon ama buda yol tutuşunu mükemmel yapiyor benim aracin tek eksi çok yakmasi 1 tl yakiyor sanirim 100 km 18 lt flan yakiyodu bi ara inanmayan varsa deneye bilir. Aracin orjinalliğini bozmamak için tüp takmiyorum motor aksaamlari süper en basiti bile bujileirm dört tirnak tamammen bosh gm ürünü yağina kadar arabaya iyi bakiyorum aam çok yakiyor tek sorun bu7 yildir kullaniyorum çok şükür bikere bile kazaya risk olmadi nazardan korusun allah

Babam 1998 modelini kullanıyor.Açıkcası benimde hoşuma gidiyor:) Mükemmel yol tutuşu var.

arkadaslar bu yorumları okuyunca bu araba bana daha cok cekıcı gelmeye basladı yorumlarınıza bakınca bu aracın tek eksısı yakıt tüketiminin biraz fazla olması ama aracın performansı ve kalitesi bunu gölgeliyor su dönemde benzinli arac kullanmak için lpg li olması gerek lpg olunca km de ne kadar yakıyor acaba

24 kuruş yakıyorum lpg de bu arada 18lt yakan arkadaş sürekli redline geziyor sanırım. Sürekli soğuk marş 3-6 km lik mesafelerde soğuk havada 12 litre yakıyordum ben benzinde.

24 kuruş yakıyorum lpg de bu arada 18lt yakan arkadaş sürekli redline geziyor sanırım. Sürekli soğuk marş 3-6 km lik mesafelerde soğuk havada 12 litre yakıyordum ben benzinde.
24 kurus sehır ıcı olsa gerek herhalde oda lpg nın suankı fiyatına göre normal gıbı gelıyor

18lt mümkün değil yakmaz.napıyon arkadaşım sen yaa! önce arabaya ardından benzine yazık,kullanmayı bilmiyosan binme o arabaya!!

arkadaslar bu yorumları okuyunca bu araba bana daha cok cekıcı gelmeye basladı yorumlarınıza bakınca bu aracın tek eksısı yakıt tüketiminin biraz fazla olması ama aracın performansı ve kalitesi bunu gölgeliyor su dönemde benzinli arac kullanmak için lpg li olması gerek lpg olunca km de ne kadar yakıyor acaba

Yakıt tüketimi filan fazla değil aracın
Fabrika verisi şehiriçi 8.4lt /100km şehirdışı 5.3lt /100km daha ne olsun arabanın bakımları tamsa herhangi bir sorunu yoksa düzgün kullanımda yakıt gayet makul , sürekli redline gezerseniz tabiki yakar basınca yakmayan araç üretilmedi henüz :)
Ayrıca 18lt yakıt tüketen arkadaşı kutlamak istiyorum 5000 devirden aşağı inmiyor galiba ya da aracında büyük bir sorun var

arkadaslar peki lpg de ne kadar yakmakta bu arac birde lpg taktıracak olsak hangisini secmemi önerirsiniz

Geri