Opel astra 2005 h arıyorum

evet ama arada da 7-8 bin TL fark olmaz en faz olsa olsa 2-3 bin fark olur ki ben o kadar bile olacağını sanmıyorum

bende zaten o araçları 2 günde bulmadım 1 yıl aradıktan sonra buldum :)

yok zaten aynı ayarda temiz 2004 astra o güne göre 3-4 bin yukarda, 25-26 istiyorlar.

birde 1 yıl az zaman değil acelen yoksa bulursun uygun satan birini acele almaya kalkınca işler katışıyor çok nasipli biri değilsen.

zaten şuanda golf almadığıma pişmanım
şimdi bazı arkadaşlar tepki gösterecek ama ben içimdekileri söylüyorum

Tepkiye gerek yok eminim burda öyle düşünen insanlarda yoktur.
Ben iki markayıda kullandım golf başka astra yada vectra başka vectrada golfte bulduğum rahatı konforu buldum açıkcası donanım olarak filan da fark olmadığı için vectra ile golf aynı tadı verdi ama astrada aradığımı bulamadım ee temiz vectrada bulmak zor o zaman malesef tercihim golfe kayardı benim ve dediğim gibi hala golfün yeri bende başkadır:):)

Vectra iyi araba ama yakıt konusun da fazla yakıyor diye biliyorum astra ile kıyaslama sakın

Yanlış yorum vectra ile astranın yakıt konusunda gözle görülür farkı yoktur araçtaki motorun sağlık durumuna göre tabi bu durum ama ikiside yakma konusunda yaklaşık aynılar :rolleyes::rolleyes:

Golf deki isteğin performansdan dolayımı yoksa aracın tipi olarak mı tercih ediyorsun

Ben yorum yapayım direksiyon başına oturduğun zaman verdiği farklı bi güven bence tabi bu kişisel yorum yanlış anlaşılmasın:):)

Geri