Opel Astra Classic III Lpg Uyumu (A16XER)

daha bizim araba 3000 kusur kmde. 10-15 binde tup takilacak ama halen dusunceliyiz...

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arabayı alalı iki hafta oldu.Birkaç forumda bu subap konusunu okudum.İçime dert oldu arabadan soğudum inanın :mad: En sonunda düşünmeyi bıraktım.

Lpg takıldı marka ve kiti Landirenzo Evo takılalı 5000 km oldu sıkıntısı yok umarım sorun çıkarmaz.. Subap mevzusunda istedigi kadar erisin Lpg garantisi var kasko var illa ki yapılır su anda km'de 18-23 kr arası geziyor benzinde km'de 35 kr'dan asagı inmezdi Lpg'nin tasarrufu yeter..

2014 Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketli 1.6 (Hakim Gri- Karbon Siyah)-2014 Opel Corsa D2 Essentia 1.3 CDTI (Hakim Gri)..

Kilit derken? Son hız konusu açmadım, küfürlü içerik veya mesaj paylaşmadım tecrubemi söylüyorum. Bu arabalarda Lpg kullanılmayacak diye bir şartta yok konuya neden kilit vurulsun?

Edit: Adresini verdiğiniz konu guncel degil. Son mesaj 2 yıl önce.

2014 Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketli 1.6 (Hakim Gri- Karbon Siyah)-2014 Opel Corsa D2 Essentia 1.3 CDTI (Hakim Gri)..

Son düzenleme:
Lpg takıldı marka ve kiti Landirenzo Evo takılalı 5000 km oldu sıkıntısı yok umarım sorun çıkarmaz.. Subap mevzusunda istedigi kadar erisin Lpg garantisi var kasko var illa ki yapılır su anda km'de 18-23 kr arası geziyor benzinde km'de 35 kr'dan asagı inmezdi Lpg'nin tasarrufu yeter..

Konuya kilit diyen arkadaş kilitlenmiş :maden: isabet olmuş.

Hocam mesajda kasko var demişsiniz.Böyle bir sorunda kasko geçerli olur mu ki?Pek sanmıyorum ama keşke olsa.Ayrıca değerleriniz fazlasıyla iyi geldi bana.Sizin değerleriniz mi iyimser benim araç mı çok yakıyor acaba.Benim ölçümüm:km başı 30-32 krş civarı.

Araciniz Lpg'li mi? Benzinliyse degerler normal fakat Lpg ise biraz fazla.. Kasko konusunda Lpg işliyse yaparlar diye biliyorum bu konuda kesin bilgiyi kasko konusunda bilgisi olan birinin soylemesi en dogrusu..

Araç LPG'li ve LPG'nin 20 bin bakımı gelmiş durumda.Belki bakımdan sonra bir miktar daha değişebilir ama 25 krş.a kadar düşebileceğini hiç sanmıyorum.Bekleyip göreceğiz artık.

Lpgde en az 26 kuruşa indim bu havalarda.klimayı az kullandığım bi zamandı.şimdi klima ile 27-28 den aşağısı olmadı.

Benim ki şehir içinde 100 km de 10,5 litre Lpg harcıyor.
Sizin hesabınıza göre LPG 2,09 TL den Kilometrede 22 kurşa geliyor.

Geri