Opel Astra Classıc III

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan omurg
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

omurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2 saat önce İzmir EGEM den 2012 eski kasa Opel Astra Classic III HB aldım benzinli 115 beygir 1.6 Motor

Yol bilgisayarlı arka park sensörü direksiyondan radyo kontrolü gibi hediyeleride verdiler.

Toplam 34 bine verdiler

ruhsatı ilk vergisini onlar ödüyor

sizce ödediğim fiyat nasıl ? araba nasıl ? yorumlarınızı merakla bekliyorum

Son düzenleme:
Fiyat şahane , araç çok güzel bizede hayırlı olsun demek düşer .

Hoşgeldiniz

Fiyat bencede cok güzel sıfır araba sonucta allah kaza bela vermesin güle güle kullanın.

Hayırlı olsun kazasız sürüşler.
Araç essentia konfor paket mi? Eğer öyleyse fiyat güzel, yok normal essentia ise normal.
Sene başı 2-3bin zam getirdiler liste fiyatına, normalde 32 küsurlara 33e falan indiriyolar ama ruhsat vergi aynı hesaba geliyor yaklaşık size üzecek bi fark yok yani hem bu fiyata alınabilecek en güzel sıfır araç, güle güle kullanın..

Corsa fiesta polo gibi daha alt sınıf daha az donanımlı bir araca ödeyeceğiniz paraya Astra sahibi olmuşsunuz.Güzel bir tercih olmuş.Kazasız belasız günlerde kullanın

normal paket olması gerek essentia değil. yorumlarınız içimi rahatlattı :) sağolun

Aracısınız essentia, classic 3ün başka donanımı yok. Size hediye verdikleri de konfor paketi oluyor. Yani aracınız essentia konfor paket. Fiyat güzel 3,500tl indirim yapılmış tavsiye edilen fiaytı üzerinden.

Araç nasıl demişsiniz insanların %90ının beğendiği sevdiği bir araçtır hatta fanatiğide çoktur forumda ama ben 2010da ilk eskiye düştüklerinde dizelini almıştım hiç hoşlanmamıştım 2 yıl dayanamadım sattım arkama bile bakmadım umarım siz beğenerek binersiniz.

Son düzenleme:
sizin aracınız konfor paket değil konfor paketi 37000 nin altına almak zor aracınızda hız sabitleyici far sensörü yağmur sensörü yoksa konfor paket değildir
Hayırlısı olsun bendede 2011 modeli var güle güle kullanın
başkasının ne dediği önemli değil önemli olan sizin aracı kullandıktan sonra memnun kalmanız :)

abi yol bilgisayarını hediye veremez ki komfor pakedini vermiştir ancak :) Alan arkadaş sadece 3 özelliği hatırlıyor olabilir bence

Komfor paketi;

• 16” hafif alaşımlı alüminyum jantlar
  • Elektronik İklim Kontrollü Klima
  • Grafik Bilgi Ekranı
  • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
  • Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası
  • Işığa duyarlı otomatik yanan farlar
  • Işıklı makyaj aynası
  • Kol dayama desteği
  • Park sensörü
  • Sis farları
  • Yağmur sensörü
  • Yol Bilgisayarı

abi yol bilgisayarını hediye veremez ki komfor pakedini vermiştir ancak :) Alan arkadaş sadece 3 özelliği hatırlıyor olabilir bence

Komfor paketi;

• 16” hafif alaşımlı alüminyum jantlar
  • Elektronik İklim Kontrollü Klima
  • Grafik Bilgi Ekranı
  • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
  • Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası
  • Işığa duyarlı otomatik yanan farlar
  • Işıklı makyaj aynası
  • Kol dayama desteği
  • Park sensörü
  • Sis farları
  • Yağmur sensörü
  • Yol Bilgisayarı

adamın dediği size hediye olarak yol bilgisayarını açtıracağım kol dayama ve park sensörü takacağım dedi şu kırmızı ile seçtiklerini. araç elime geçtiğinde anlayacağiz :)

Geri