Opel Astra G Angel Far Sorunları

yalova yolunda cıkmacılar var megan2 mercegı alabılırsın :)

valla bende ufaktan bi kaza yaptım. farlar dağıldı. xenon far var .angel düşünüodum ama sorun çıkaracak heralde... caydım valla.

işte orjinal parçanın önemi

Merhaba ;

Arkadaslar işte orjinal parçaların önemi bir kez daha ortaya cıkıyor ucuz die alınıyor sonra yok mercek taktır yok slikon cektir yok ayar yaptır bunlarda ek maliyet ve zaman kaybı ve sorun gene devam bence modifiye yapılacagı zaman parayı biriktirip orjinal almak daha mantıklı.... kimse alınmasın arkadaslar sölediğime bu benim şahsi düşüncem.

Merhaba ;

Arkadaslar işte orjinal parçaların önemi bir kez daha ortaya cıkıyor ucuz die alınıyor sonra yok mercek taktır yok slikon cektir yok ayar yaptır bunlarda ek maliyet ve zaman kaybı ve sorun gene devam bence modifiye yapılacagı zaman parayı biriktirip orjinal almak daha mantıklı.... kimse alınmasın arkadaslar sölediğime bu benim şahsi düşüncem.
Haklisin hakli olmasina ama orijinal Angel Eyes yokki opelin, bendekiler gayet iyi calisiyor , hatta motorlar bile faal sadece uzunlar biraz zayif kaliyor ama ayar vidasindan ayarlanabiliyor

buharyuzunden arabayı yıkamak ıstemıyorum :S

valeo mecek izmirde bulabilcegimiz bir yer bilen varmıdır acaba?
bende çok şükür buhar sorunu yok. tek sorunum mercek.onuda xenon takınca anladık.ortayı aydınlatmıyordu. ama xenon ları çıkardım sarı ampullerde kullanmaya dewam ediyorum böyle olunca sorun olmuyor :)
en kısa zamanda yaptırıp tekrar xenon almak istiyorum :(

Ya Valeo mercek bulacağım yada orjinal farlarımı takacağım bu yazı angellerle geçireyim en azından. Şöyle böyle görmeye çalışıyorum gece trafikte :D

bende angel düşnüyorum ama memnun kalmamaktan korkuyorum. burak bana yardımcı olursan sevinirim

Geri