Opel Astra G Coupé Konsol Boyama

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ön konsul,kapı kolları,yan çıtalar, maşpiyelleri ve cantları boyatmıştım.marşpiyel ve yan çıtalar haricinde hiç soyulma ve çizilme olmamıştı.biz boyayı atarken ilk önce hondanın kullandıgı plastik astarı atmıştık.ben bu işlemleri 2009 senesinde yapmıştım bu sene şubat ayında arabayı sattım

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olumlu yorumlarınız için teşekkür ediyorum :) Babam dışında neredeyse herkes bu çalışmamı beğendi :)

E-Ray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mfuucler.com.tr
Dostum iyi iş çikarmıssın. Aracinin rengi gri sanirim, mavi olsaydi daha guzel olabilirdi. Ama babanin dedigine bakma bemce cok guzel olmus. Bende bu hafta basliycam boyle bir projeye ama karbon mu yapsam boya mi yaptirsam karar veremedim.

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum iyi iş çikarmıssın. Aracinin rengi gri sanirim, mavi olsaydi daha guzel olabilirdi. Ama babanin dedigine bakma bemce cok guzel olmus. Bende bu hafta basliycam boyle bir projeye ama karbon mu yapsam boya mi yaptirsam karar veremedim.

Biraz geç cevap veriyorum uzun süredir girmemiştim kusura bakma. Evet Aracım gümüş gri fakat aracımda gri ve mavi tonları kullanıyorum disklerim felanda hep mavi bundan dolayı mavi seçtim. Tabi aracım mavi olsaydı çok mükemmel olurdu. Kaplamayı tavsiye etmem çünkü sürekli güneş gören bir kısım. Bir ikinciside çok ayrıntısı var küllük cart curt atma yapar diye düşünüyorum. Boya en ideali:cool:

tolga3535

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm. fotoğrafları göremiyorum. ben. nereden bakıcam tarif edermisiniz.

kapetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel iş olmuş,ellerine sağlık.renk seçimi tabiki sizin tercihiniz ama renk torpidoyla uyumlu olsa daha hoş ve sade durur gibi geldi bana.

trakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm hocam konsol boyama işleminizin fotolarını gördüm bnm astranınkiler çok çizik var .. oyuzden hoşuma giit çok gzl olmuş acaba boya nasıl bi tür spreymi ? bide bu parcaları zımpara gibi bi işlem yaptırdınmı yoksa direk üsütnemi boyandı bu işelmi kendim yapmayı dusunuyorum nasıl yapa bilirmiyim ?

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm hocam konsol boyama işleminizin fotolarını gördüm bnm astranınkiler çok çizik var .. oyuzden hoşuma giit çok gzl olmuş acaba boya nasıl bi tür spreymi ? bide bu parcaları zımpara gibi bi işlem yaptırdınmı yoksa direk üsütnemi boyandı bu işelmi kendim yapmayı dusunuyorum nasıl yapa bilirmiyim ?

Komple su zımparası ile tertemiz hale getirdim zımparalayarak. Boyada direk araba boyası. Bastırttım püskürttüm.