opel astra g manifolt

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar manifoltun içerisinde ki kelebekler zamanla kalkıyor ve egzostan atılamadığı için motorda subap vuruntusu şeklinde ses yapmakta, motor soguk sıcak farketmiyor, gittiğim servis 2 yapışkanı karıştırarak içine boşalttı 5 saat sonra ses kalmadı, tabi 150 tl bayıldık :maden: bu yapışkan sizce ne olabilir keşke ismine baksaydım :( 1 sene oldu gene aynı ses nüksetti bilen varmı :confused:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ben çok iyi biliyorum :D
işlem başarısız olmuş ve garantisiz ama çözümü var

bülent06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çok iyi biliyorum :D
işlem başarısız olmuş ve garantisiz ama çözümü var
İsminin altında Forum Ustası yazan birisine bu cevabı hiç yakıştıramadım.Bildiğinizi paylaşmazsanız bizler nasıl aydınlanırız?Forumun bilgiyi paylaşma amacı nerede kalır?

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tansu bey biliyorsanız söyleyin bi tıkırtıya milyar vermeyelim boşu boşuna :confused:

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir fikri olan varmı arkadaşlar birde bu emme manifoldunu açıp içindeki plakaları temizleyip takıncada düzeliyormuş manifold derken bunlar gaz kelebegindenmi bahsediyorlar egsoz manifoldu demirden 4 lü boru açılcak yeri yok bilgisi olan varmı ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Tansu Bey'e özel mesaj yada telefon ile ulaşmayı dener misin? Belki keyfi gelip cevabı verirse, bizimle siz paylaşırsınız.