Opel Astra GTC Almayı Düşünüyorum

alisto1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar

Bir iki ay içerisinde Opel Astra GTC Sport (2006-2008 model) almayı düşünüyorum. (Turbo olmayan 115 Beygir Model)

1)Bu araçların ilk çıkan modelleri daha mı düşük motor gücüne sahip, bir kısmı 100 beygir, bir kısmı 115 beygir mi ?

2)Sport tuşu denilen ve performansı artıran bir düğmeden bahsediliyor, bu tuş bütün GTC'lerde yok mu zaten ?

3)Bu aracı elden çıkarmak çok mu zor ?

4)Benim farkettiğim tek fark, 2008 model sonrasında öndeki ızgara ve jantların değiştirildiği, başka bilmediğim bir fark var mı teknik olarak ?

Aracı kullananlar, araçla ilgili olumlu-olumsuz tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

Hemen yazalım GTC ve turbosuz ve 115 bg şaka gibi başka kötü bir şeye gerek yok

turbo olmadıktan sonra bencede gtc nin bir anlamı yok. normal düz astra alın hem satarken sıkıntı yaşamassınız...

Bu araç bu kadar mı kötü, sonuçta ben agresif araç kullanan biri değilim, bu motor bu kasa için çok mu cılız kalıyor ?

2006 GTC sahibiydim. Aşırı performans aramıyorsanız 115lik motor o kasaya yetiyor. Sport tuşu amortisörleri spor moda alıyor. Başka bir numarası yok.

Benimde merak ettiğim bir konuydu gerçekden kullananlar acaba hiç memnun değiller mi ?

bende 1 ay oluyor 2006 gtc aldım 115lık 80 hp corsa 1.2 sonra ucak gıbı geldı ama suanlık memnunum :D ayrıca bende spor gorunusu herseye bedel ;)

bende 1 ay oluyor 2006 gtc aldım 115lık 80 hp corsa 1.2 sonra ucak gıbı geldı ama suanlık memnunum :D ayrıca bende spor gorunusu herseye bedel ;)

bu spor tusuna basınca 10 bg felan arttığını söylediklerini gördüm bazı ilanlarda doğruluk pay ı var mı acaba ? yoksa sadece aracın yaylarında mı oynama oluyor ?

bu spor tusuna basınca 10 bg felan arttığını söylediklerini gördüm bazı ilanlarda doğruluk pay ı var mı acaba ? yoksa sadece aracın yaylarında mı oynama oluyor ?

Sadece amortisör.

Geri