Opel Astra GTC Almayı Düşünüyorum

bende 1 ay oluyor 2006 gtc aldım 115lık 80 hp corsa 1.2 sonra ucak gıbı geldı ama suanlık memnunum :D ayrıca bende spor gorunusu herseye bedel ;)

Bencede görüntüsü oldukça güzel, hatta aracın arkası önünden daha güzel.

Peki kronik bir sorun var mı karşılaştığınız ?

bu spor tusuna basınca 10 bg felan arttığını söylediklerini gördüm bazı ilanlarda doğruluk pay ı var mı acaba ? yoksa sadece aracın yaylarında mı oynama oluyor ?

Amortisör dolayısıyla direksiyon sertleşiyor, ayrıca yazılım devreye giriyor diye biliyorum. İçeriye daha fazla benzin ve hava alıyor..

Bencede görüntüsü oldukça güzel, hatta aracın arkası önünden daha güzel.

Peki kronik bir sorun var mı karşılaştığınız ?

bence kronık olarak opellerın kapıları acaıp ses yapar nerdeyse tamamı gtc kapıları gıderlerıne gore baya bı buyuk oldugu ıcın sen dusun gerısını bıde camları bıraz hassas bu kdr buyuk camlar ıcın kullanılan malzemeler cok dandık

Can abide var sitemizde çok aktif değil.Onun aracına binme fırsatım olmuştu 1-2 yıl kadar önce..
Sport tuşuna bastığında yakıtın km'de 70 80 kuruşa kadar çıktıgını söylemişti.Tabii gazı döşemeye yapıştırıp gitmiştik...
Sport tuşu kapalıyken nasıl gittiğini bilmiyorum.O yüzden arada çok fark varmı bilemem.Ama 1.6 GTC o kasaya gayet yeterliydi.

Geri