Opel astra h 2005 triptonik cok yakiyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan h_tuzkan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim kullandığım araç şehir içi 21 kuruş yakmakta ş arası denemedim bizde en düşük LPG fiyatı 1.97

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cumartesi günleri opet kampanya yapıyor o zamanlar alıyorum genelde. Bu cumartesi 2.04 tl aldım. 29.60 lt LPG aldı 60.3 tl ye doldu LPG tankı. Bu arada ilk mesajımda ki 0.24 kuruşu LPG pahalıyken yapıyormuşum bu hesaba göre kardayım :). 0.21 kuruşa kadar gerilemiş benim hesap.

Arkadaşlar bu dolum konusun da şunu unutmayın her lpg pompası aynı dolumu yapmaz.

Arkadaşlar bu dolum konusun da şunu unutmayın her lpg pompası aynı dolumu yapmaz.
Arkadaşlar LPG olsun benzin olsun akaryakıt istasyonlarından yakıtı gündüzün sıcak saatlerinde değilde günün serinlik düştüğü saatlerde almamız konusunda bir arkadaş tavsiyede bulundu, ne derece doğru bilmiyorum ama hep akşam saatlerinde yakıtımı almaya çalışıyorum.

Arkadaşlar LPG olsun benzin olsun akaryakıt istasyonlarından yakıtı gündüzün sıcak saatlerinde değilde günün serinlik düştüğü saatlerde almamız konusunda bir arkadaş tavsiyede bulundu, ne derece doğru bilmiyorum ama hep akşam saatlerinde yakıtımı almaya çalışıyorum.

Benzin konusunda doğru ama LPG bilemiyorum. Neticede LPG basınçlı bir yakıt.

edit edit

Son düzenleme:
Arkadaslar bu gun. Lpg aldim fiyat 2.09 tl 35.5ltx2.09=74.22 tl 100 km de sehir ici 8.90 lt yaktigini varsayarsak ekrande oyle yaziyor km de. 0.18 krs a denk gelyor 411 km yol gitmesi lazim bakalim kac km gidecek
Saygilar

Son düzenleme:
ankarada 1.88 lpg

Arkadaslar bu gun. Lpg aldim fiyat 2.09 tl 35.5ltx2.09=74.22 tl 100 km de sehir ici 8.90 lt yaktigini varsayarsak ekrande oyle yaziyor km de. 0.18 krs a denk gelyor 411 km yol gitmesi lazim bakalim kac km gidecek
Saygilar
Arkadaslar
Arac 200 km sehir ici 150 km sehir disi 350 km yol yapti
Saygilar

Geri