Opel Astra H beyaz yoğun duman

cetinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün Aleyküm Beyler..

İlk arabam.. Ve canın çok sıkkın.. Işıklarda durdum biraz yokuş bir yoldu. yeşil yandı gaza bastım biraz yüklendim gaza yokuş olduğu için arkamdan korna kıyamet. Aynadan bir baktım ki göz gözü görmüyor. Beyaz duman bulut adeta. Ustaya gittik. pekte anlamam açıkçası. Motor kapağı olabilir Rektefiye olacak ölçümlerine bakacağız. Şuan fiyat veremiyorum vs dedi. Başına gelen var mı? ya da sizce ne olmuş olabilir? bana bir yol gösterin. Sağlıcakla..

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aman ya sakın motorun sağlam bu yüzden çok motor yapan var yoğun dumanı ara ara atıyor degilmi

cetinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman ya sakın motorun sağlam bu yüzden çok motor yapan var yoğun dumanı ara ara atıyor degilmi
ara ara değil sürekli yapıyor. şöyle keyiflenip gaza basamadım adam gibi. gaza köklediğim an atıyor dumanı.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
kaputu ac ecotech kapağını çıkar solda oval bir kısım var üzerinde küçük hava kanali bak motor çalışırken ıslık varmı ve boğaz kelebeğini söküp içerisine bak yağ varmı

cetinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputu ac ecotech kapağını çıkar solda oval bir kısım var üzerinde küçük hava kanali bak motor çalışırken ıslık varmı ve boğaz kelebeğini söküp içerisine bak yağ varmı
Artık çok geç be kardeşim. Usta arabayı sökmüş. Rektefiyeye gidecek dedi. Anlamadığım için terimlerden de anlamıyorum. Sıkıntısı büyük dedi. Ölçümleri tutmuyor vs dedi.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
opelde beyaz dumanın tek sebebi kulbutor kapağı arızasıdır ustadan garanti işte o araç bu kapak değişmezse duman atmaya devam edecek

cetinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelde beyaz dumanın tek sebebi kulbutor kapağı arızasıdır ustadan garanti işte o araç bu kapak değişmezse duman atmaya devam edecek
tamamdır. Bugün gidip bir bakacağım. Bir şey daha soracağım kardeşim. Bu işlem aracın değerini düşürür mü? Neredeyse motoru komple yenileyecek.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
motor açıldığı için satarken gaziantep için söylüyorum açılmış diye fiyat kırar lar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
keşke aracın basında olsaydınız supap ve segmanlara bakardınız

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
20200401_151544.jpg

beyaz duman arızası bu yırtılınca oluyor