Opel Astra H Derin Çizik Tamiri

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rötuş , Zımpara ve Polisaj uygulamaları sonucunda büyük oranda düzelme kaydettim.. :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koymayın kardeşim şöyle fotoları insanın canı çekiyor :) Yaşadığım yerde bu şekilde iş yapacak usta varmıdır yokmudur bilmediğimden bu şekilde uygulama yapılmış araçları görüpte, park ettiğim sırada bir densizin çizdiği arabamla dolaşmak acı veriyor :(
çok güzel olmuş. güel güle kullanın.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birsey dıyemıyorum , fotolar konusuyor , ellerıne saglık ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Berkay kardeşim öncelikle gözlerinden öpüyorum emeklerine sağlık mis gibi olmuş.. yakın zaman içinde bende yanında olacağım benimde oram buram onarılması gerek hehehehe

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah. Çok güzel olmuş. Nasıl aynı şekilde yapabilirim bende? yani rötüş boyasını alıp incecik kapattıktan sonra ne yapmam lazım. keşke yakın olsak da gelsem yanınıza

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkay kardeşim öncelikle gözlerinden öpüyorum emeklerine sağlık mis gibi olmuş.. yakın zaman içinde bende yanında olacağım benimde oram buram onarılması gerek hehehehe

nadir abi bende bi gelceğim berkayın yanına ama haziran 15-18 i arası haberleşelim birlikte gidelim tanışmış oluruz...;)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay bu yaptıklarını görünce benim arabadaki taş izlerini gideceğine inancım dahada artıyor eline saglık...hatta gidereceğine kendimden daha çok eminim...

göksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerinize sağlık bende kendi aracımın belkide 100 kadar olan taş izlerini gidermek için epey bir zaman uğraştım,orjinal boyasını alıp birde ince uçlu sulu boya fırçası ile 2-3 saat ara ile 2 tekrar şeklinde derin delikleri hafif taşacak şekilde doldurup daha sonra sırasıyla 1500-2000-2500 ve 3000 grit su zımparası ile kaportayla aynı hizaya gelecek şekilde zımparalayıp üzerinede pasta cila atarak olayı tamamlamıştım,boyatmaya hiç gerek kalmaz aldığınız gün ki gibi olur,sadece derin bölgelerin etrafından biraz vernikten olmuş olursunuz o da sıkıntı olmaz,gereği kadar kalın bir tabakanın üzerinden incecik aldığınızı düşünün,tecrübeli değilseniz önce küçük bir çıkma parça üzerinde deneme yapın yada aracınızın göze gelmeyen bir bölgesinde,ön kaputun en ucunun içe yakın kısmı gibi,saygılar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
nadir abi bende bi gelceğim berkayın yanına ama haziran 15-18 i arası haberleşelim birlikte gidelim tanışmış oluruz...;)

İbrahim mesajını görememişim sana özel mesajla cep numaramı yolluyorum ;) eğer 15 de olursa görüşme şansımız olur hafta içi biraz zor çünkü memurum iş malum ;)