Opel astra h

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Leqendy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Leqendy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel astra h kasa bi araç vaar sarılık 1.3 CDTI Enjoy 2007 model dizel sadece kaput değişmiş hafif aksesuarlı hoş bi araç 198 binde yeni5 tl ye bakıma sokulmuş 22 bin tl istiyorum arkadşlar alıncak arabamı bu kilometrede

benimki de astra 1.3 cdti 2005 enjoy
174bin'de aldım bir sürü sorun çıkardı, neyseki uğraşlarla hallettirdim.

araba konusunda acemiyim ama aldığım ders 100-120bin üzeri km'de araba almayacak olmam.

2007 - dizel - 198bin - aksesuarlı. burnuma kötü kokular geldi nedense. :cool:

yaşına göre km çok fazla bence. 120 130 civarı olsa bile düşünürdüm açıkcası 200 olmuş onunki.

Astra h güzel araç ama dizel olması, Almamam için bir neden.

Aksesuarlı arabalara karşı her zaman soğuk bakmışımdır. Aracı aksesuarlı arkadaşlar yanlış anlamasın. Tercihim böyle.

yerinizde olsam o paraya daha alt model temiz g kasa bulur ona binerim. illede h kasaya bineceğim diyorsanız üstüne 2 3 bin koyup 2005 2006 temiz bulmaya çalışırım. ama dediğiniz arabaya kesinlikle müşteri olmam. karar sizin.

Son düzenleme:
25 bine kadar limit var bulurum inşallah temiz cevaplarınıızı bekliyorummm

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:27 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:20 ----------

genelde 200 bin km oalnlar 26 bin tl civarı filan arkadaşlar bu aracı ayrıca tek kişi kullanmış

kaput değişmemiş olsa km çokta önemli değil,tabi eğerki bakımları yapılmışsa,şahsen ben bakım kitapçığı isterim,yoksa uzak dururum,kaputa gelince,belliki önden kaza yapılmış,önden ufak kazada olsa usta bi elledimi araç iflah olmuyor mahvediyorlar aracı.Benim aracım lpg li 190 binde,100bindeki astralardan kat kat temizdir motoru,25den aşşağıda vermem şahsen ;)

kaput değişmemiş olsa km çokta önemli değil,tabi eğerki bakımları yapılmışsa,şahsen ben bakım kitapçığı isterim,yoksa uzak dururum,kaputa gelince,belliki önden kaza yapılmış,önden ufak kazada olsa usta bi elledimi araç iflah olmuyor mahvediyorlar aracı.Benim aracım lpg li 190 binde,100bindeki astralardan kat kat temizdir motoru,25den aşşağıda vermem şahsen ;)

tek kişide kullanılmış traktör geri geri gelirken görmemiş kasada ki odun kaputa çarpmış göçük oluşturmuş ondan değişmiş araç temiz bakımları tam 230 bin yaparım ben elimde kalmasından korkuyorum sonra satarken şirket aracı bile sanarlar

kaput değişmesi aklıma yatmadı,km yüksek olduğunda herkes çekiniyor,o yüzden satarken sıkıntı yaratcağı yuksek ihtimal ;)

km yuksek geldı bana arkadasım o kadar km ıcınde de sadece kaputla kurtarmıs olması dusuk bı ıhtımal

kaputu değişmemiş olsa bile o kilometredeki bir aracı almazdım. Artık o aracın arıza yapma zamanı geliyor. Sonuçta her parçanın belli ömrü var. İllaki bi yerlerden arıza vermeye başlayacaktır. çok riskli.

bide 25 bin lıra lımıtın var bu kadar km arac arıyorsun gozunu seveyım ıyı arastır bu parayı cok ıyı araclar alırsın

Geri