Opel astra h

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Leqendy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yorum bekliyorum diye yazdığınız için yorum yapıyorum ..

YORUM (şaka tabi... )

Bence 1.3 olması gözümde verginin az olduğunun ifadesi bu yüzden alınır :) Ama km konusu bence sorun ben olsam almazdım sanırım ...

1.3 vergiden tasarruf diye kendinizi ateşe atmayın eski kasa araç birincisi buda motor hacminin küçük olması aracın hantal olacağı anlamına gelir bir diğeri kaput neden değişiyor kaputun değişmesi gerekecek kadar büyük bir kaza mı oldu ki üçüncüsü km neredeyse 200 bine dayanmış dizel motor için yüksek km iyi değil sorunlar çok baş gösterir

Kısacası hiç bulaşma ederinde bir araç değil

1.3 vergiden tasarruf diye kendinizi ateşe atmayın eski kasa araç birincisi buda motor hacminin küçük olması aracın hantal olacağı anlamına gelir bir diğeri kaput neden değişiyor kaputun değişmesi gerekecek kadar büyük bir kaza mı oldu ki üçüncüsü km neredeyse 200 bine dayanmış dizel motor için yüksek km iyi değil sorunlar çok baş gösterir

Kısacası hiç bulaşma ederinde bir araç değil

Sevgili arkadaşım vergi lafını ben ettim belki o öyle düşünmüyordur :)

Ayrıca kaputa odun girmiş :)

Temizse al ya.. kaput degisince araba ortadan 2 ye bölünmüş olmuyor bakılınca anlaşılir...
Motorada kolay kolay birşey olmaz..o km hiçbirşey değil...enjektör turbo ya dikkat edersin o olur.

Link felan varmı bakalım bizde..

Temizse al ya.. kaput degisince araba ortadan 2 ye bölünmüş olmuyor bakılınca anlaşılir...
Motorada kolay kolay birşey olmaz..o km hiçbirşey değil...enjektör turbo ya dikkat edersin o olur.

Link felan varmı bakalım bizde..

Motoru ortadan ikiye bölünüp kaputu değişmeyen de var canerrrr. :D

22 bin tl ise o araba büyük ihtimalle perttir :)

yorumlarınız için teşekkürler vazgeçtim ztn :D pert değil aaraç tek kaput değişik 22 21 arası veriyor ama km benim canımı sıktı 200 bin az değil sonuçta bu km den sonra belli başlı sorunlar çıkartıcak e dizelin bakımlarıda ağır oluyor 2,3 bin tl gitse onun yerine 2,3 bin tlyi parama eklerim temizini alırım km biraz daha aşşalarda olanı kafamda rahat olur en azından harcadıgım parayada yanmam :D

Geri