Opel Astra Hakkında

se_dalkilinc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakdaşlar ben sıfır opel Astra Essentia 1.3 CDTI dizel konfor paketli araç aldım. fakat araç elime 23 temmuzda gelecek. bu arabadan sıfır bu özellikte alan varsa ve araba hakkında yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.
iyi günler.

Aynı aracdan kullanıyorum fakat ne gibi bır yorum ıstıyorsunuz ?
yakıt tuketımı
konfor
ses yalıtımı
yol tutuşu
yedek servis vs vs gibi ??

güle güle kullanın.

Bizimki 5 Temmuzda geldi CDTI konfor paketli bizimkide.1250 KM Oldu.

Yol tutuşu çok iyi diyebilirim.
Yakıt tüketimi yeni olduğu için pek bir şey diyemiyceğim.Yalnız Eskişehir-Çorlu yaptık.450 kmde 22 litre mazot tüketti.Gayette hızlı gittim.110-120nin altına pek inmedim.Son hız olarak 170 yapabildim.Belki dahada açılır bilmiyorum.6.viteste 170de 3100 devir civarıydı.120den sonra hafif bir rüzgar sesi geliyor.Donanım iyi.Rahat.Sorunuz olursa cevaplamak isterim.

Aynı aracdan kullanıyorum fakat ne gibi bır yorum ıstıyorsunuz ?
yakıt tuketımı
konfor
ses yalıtımı
yol tutuşu
yedek servis vs vs gibi ??

CDTİ kullanıcıları ıyı bılır yakıt tuketımıın cebınızı yormaz 100kmde 5.4 veya 5.6 lıtre yakıt tuketımı vardır

konforu iyidir vectralarla aynıdır o konudada sıkıntı cekmessınız iç hacmi geniş

ses yalıtımıda oldukca ıyı sabahları ılk calıstırmada bıraz ses yapsada 5 dakka ıceerısınde gecer helekı hızınızı alıp 6.vıtese takdıgınızda benzınlı arac havası verır

yol tutusuda gayet iyidir sert sispansiyonları oldugu için yola iyi tutunur..

yedek servisi bıraz pahalı dıyebılırız özellıklede yetkılı servısler bıraz gecırıyor ben pek yetkılı kullanmıyorum mecbur kalmadıkca.

Bizimki 5 Temmuzda geldi CDTI konfor paketli bizimkide.1250 KM Oldu.

Yol tutuşu çok iyi diyebilirim.
Yakıt tüketimi yeni olduğu için pek bir şey diyemiyceğim.Yalnız Eskişehir-Çorlu yaptık.450 kmde 22 litre mazot tüketti.Gayette hızlı gittim.110-120nin altına pek inmedim.Son hız olarak 170 yapabildim.Belki dahada açılır bilmiyorum.6.viteste 170de 3100 devir civarıydı.120den sonra hafif bir rüzgar sesi geliyor.Donanım iyi.Rahat.Sorunuz olursa cevaplamak isterim.

performans olarak nasıl tatminar mı?

hayırlı olsun..herşey iyi..güle güle kullanın..yakıt tüketimi zamanla düşer...benimki de 13000 de.. düşüyor..sorun yaşanabilecek bir araç değil...

Geri