Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
park, far, yağmur sensörü var; sürücü yolcu yan hava yastığı da var deri kaplı direksiyon var ama döşeme yok elekt. klima var. hız sabitleyici var.
tüm ayrıntı linkte

http://www.opel.com.tr/content/dam/...lOverview/04_Pdf/Astra_Classic3_Specsheet.pdf

istanbuldayken benimki de 1,3 dü şimdi küçük şehir sadece şehir içi diye bir de aceleyle aldığım ve galeride bundan başka astra olmadığından benzinli aldım kp olmasaydı da alacaktım.
aslına bakarsan dolusu da boşuna farketmiyo önemli olan içinde rahatmısın kendini yolda güvende hissediyor musun gerisi teferruat

tşkkrler dostum da hava yastığı sayısını ve xenon ( mercekli) u göremedim herhalde yok.bende epey araştırdım da bi de kullanana sorayım dedim.ilgin için tşkkr ederim.

rica ederim efendim
sen bana çıkmacıya git dedin kalbimi kırdın ya neyse affettim büyüklük ben de kalsın:D

sende bana servisle ilgili bişiler dedin kalbimi kırdın ama bende seni baştan affetmiştim zaten :) ama şimdi sorun yok benim için :)

Ne güzel bi arkadaşım Afyonda plaza açıyodu opel bayilii alacaktık anlaşmıştık aldığımız arsada icra çıktı plaza inşaatı durdu yoksa her türlü yardım ederdim size :) bende araba almak için plazayı bekliyorum

benim genel üslubum bu artniyet değil yanlış anlama
kafa kırık azcık anlayışlı olcan yoksa didişiriz

Geri