Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sağolasın seni sormak lazım :) buldunmu astranın airbag sayısını bide xenon olayını?

walla arkalarda bulamadım bende 8 tanek var :) ama kp lerde 10 die biliyodum onlarda da 8 var galibaa. :( bi de xenon yok (mercekli) yani şahsen arkadaşıma alıcaktık ama önermiyorum ısrarla cosmo da diretiyorum.arkadaşlarında bu konuda yorumlarını bekliyorum ....

Bende bugün bi arkadaşımla konuştum Astra 1.6 115hp+KP yerine 1.3 cdti 90hp+KP al dio dizel bana cep dostu olduğu için hoş gözüküyo ama doğal olarak araçta performans istiyorum bide bu astranın dizeli çok ses yapıyomu en nefret ettiğim şeylerden biri sırf sesi yüzünden sevmiyorum dizeli :D hangisini tercih etmeliyim :S

ooooo :) biz 2 hava yastığının peşindeyiz sen daha dizel mi benzinmi diyosun yaa :) bendeki dizel, çok bmw ye selektör attığımı hatırlıyorum :) hee ses dersen eh birascık var derim ama adamlar müzik sistemi yapmışlar şuana kadar hiç motor sesi duymadım gibi bişi :) :kop::)

Şöyle diim ilk arabam olacak :) sizin kadar tecrübem yok aradığım şeyler şimdilik ufak tefek mesela airbag konusunu hiç takmadım :D bana bitanede yeter :D araba içime sinsinde gerisine sonra bakarız :D yakınlarımda bayii de yokki gidip bişeyler sorayım adamların başını ağrıtayım :D

walla dostum sana şöle diyim madem TECRÜBE işin içine girdi :D ilk aracım 206 ydı 4 lastiği olsun direksynu olsun diyodum yeter diyodum aldımda :) sonra yawas yawas ank ist arası lastik yeterli olmuyo anladım....
daha farklı şeyler istiyo insan..konfor,güvenlk,yol tutuş,işçilk vs..
ondan alıcaksan güsel seçim yap.tavsiyem eğer imkanın varsa kirala almayı düşündüğün aracı bi günlüğüne bak sağına soluna....

İnan aklıma gelmemişti bu :D işte bu yüzden günlerdir bu forumdayım :) sürekli bişeyleri görüp öğrenmeye çalışıyorum milletin başından geçnleri okuyorum bilinçlenmeye çalışıyorum biraz daha..keşke dememek için bekliyoruz işte :)

Geri