Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teşekkürler önemli bişiy değil
bayan olunca sıkıştırılmaya alışığız da bu kadar gözü karartanı ben bile görmemiştim :D

Bu internetteki fiyat listesinde tam modeller gözükmüyo sanırım :S yada benmi yanlış şeyler arıyorum? Astra Classıc III baktığım zaman cosmo enjoy sport falan hiçbiri yok bunlar bayide karar verilen şeylermi?öyle bile olsa opsiyonlarda gözükmesi gerekmezmi Astra Classıc III için opsiyon bile göstermemişler :S

classic 3 sadece essentia olarak var artık
o sebepten eskiden essentia en boşuyken şimdi essentia kp aldın mı full oluyo

sağol canım
bela mı beni çekiyor ben mi belayı ben de anlamadım ya zaten:)

uzun hikaye akşam biri intahar için sanırım arabasını üstüme sürdü kurtardım gerçi hafif bi marşpiyer çiziğiyle (kimse kusura bakmasın oh olsun o kurtaramadı ön tarafını dağıttı)usta sağolsun halletti hafif bişeymiş pasta cila kapattı ama soğuk polis bilmem ne kapanacak kapanmayacak...

savaştan çıkmış gibiyim

geçmiş olsun ;) umarım önemli bişi yoktur.

Hayatımda ilk defa merak yüzünden internetten bişey indirdim ve denedim oda virüs çıktı böyle şeylere çok dikkat ederdim ama merakıma yenik düştüm :D sonuç format :D
bide senin soruların hakkında pek fikrim yok ama bende araştırıyorum yani yanlış bilgi verirsem kusuruma bakma :) öğrenmeye çalışıyorum bende

Eğer xenon farlar sislerde değişik tepki vermiyosa 8000K çok güzel duruyo hafif buz mavisine çalıyo..6000K tam beyaz duruyo marka olarak osram ii dienler var mtec diyenler var :D biraz daha araştırmam lazım :D

bende 8000 düşünüyorum da m tec mi diyosunuz arkadaşlar yani?mtec için 8000 k fiyat olarak nedir peki?

Geri