Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
walla bakamadım daha doğrusu.çalıştığım için pek ilgilenemiyorum.ama haftasonu bakıcam inş.bu arada yazılanları gördüm bence sende adını listeye yazmalısın.sonuçta aramızdasın aracının olup olmaması sorun değil ;)

Gerçekten bunu duymak çok hoş :) ama oraya isim yazıpta araba yazamayınca kendimi kötü hissediyorum heleki alamazsam sen o zaman gör bendeki patlamayı :D

ya dostum dert etme yaa :) inş alırsın.bu arada t.dağın neresindensin?hergn işe beraber gittiğim arkadaşta malkaradan da :)

:) aslında tanıyo olabileceğimi pek sanmam çünkü bundan önce liseyi 3 sene tekirdağ merkezde okudum 2 sene burda dersaneye git gel yaptım ama öyle böyle değil :D bildiğin git gel başka hiçbişrşey yok 2 senedirde afyondayım yani çok uzak kaldım buraya ama yinede isim verirsen belki tanıdıktır :)

o zaman tanıma olasılığın yok gibi :) çünkü arkadaşta ist da çalışıyo uzun zamandır.hani köylerinden falan die düşündüm ben.nyse ne zaman alıyon arabayı :)

Hatun ek tercihleri yaptı onu yolliim bende gidiyorum çalışmaya..Kısmet ondan sonra yani olursa 1 2 aya olur

Kararımı 1.6 benzinli + KP'den yana kullanıyorum Allah utandırmasın artık :D

Geri