Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben arba kulanma serivenümi yazmamışım :D valla ne yalan söylim ne araba kaçırmışımdır nede babamla araba kullanmışımdır şirket arabasını otoparkta kulandım bi kere 2009 temmuzda eylude yaşım dolmasyla ehlıyet sınavına girdm karsımda ehlıyetımı aldım ogun bugundur ehrgun trafikteyim allaha şükür hiç acemilik çekmedim kazam vsde olmadı bindigim arçta ibre 100 un altına ınmedı :D

aman tahtalara vur arkadasım deme öyle dile getirme ;) bende ehliyetsiz çok kullanmıştım.. istanbulda yaşıyorum ve düz vitese kesinlikle karşıyım istanbulda... bu yüzden astra j yi istemedim :D vardı bayide plakası alınmış edilmiş son anda iptal edilmiş bitane sunrooflu navigasyonlu her bi haltlı 38bine :D

8. Sıınıfın sonlarında merso vardı babamda CLK200 , otomatık vıteslı oldugundan kullanıyordum o zamanlar dıreksıyon hakımıyetım ıyıydı.. Gene birgün aldığımda gezıyordum en son sahılden eve donerken ısıklarda her 2 yanıma 2 motorlu yunus geldı kı o zamanlar fazla degıldıler yuunuslar sansıma bana denk geldıler... arabanında camları cok koyuydu bana saga cek dıye el ısareetı yaptı tam o sıra yesılın yanmasıyla bende tıp gaz yapıp soldan kırdım ..bılenler bılır dragos tepesını vıllaların arasına gırdım 1.sokaga gırdım 2 sokaga gırdım 3.unde gırdıgım sokak kara bahtıma cıkmaz olunca durdum bır an gerı bakdıgımda polıslerın geldıgını gordum ... halıyle ındım arabadan nıye kacıyorsun dıye bıraz hırpalandık arabaya yaslandı benı ustumu ve arabayı dıdık dııdık ettıler tabı polısın tekı ekıp otosu cagırınca ben aglamaya basladım :D :D:D 10 dakkaya ekıp arabası geldı ve benı goturduler merkeze sonra babamı arrattılar .. Daha sonrada ıste babam geldı felan yasal yollardan halletık durumu :) ama adam olamadıysak hayallermızden de vazgecmedık ya :D gene araba gene araba :D

8. Sıınıfın sonlarında merso vardı babamda CLK200 , otomatık vıteslı oldugundan kullanıyordum o zamanlar dıreksıyon hakımıyetım ıyıydı.. Gene birgün aldığımda gezıyordum en son sahılden eve donerken ısıklarda her 2 yanıma 2 motorlu yunus geldı kı o zamanlar fazla degıldıler yuunuslar sansıma bana denk geldıler... arabanında camları cok koyuydu bana saga cek dıye el ısareetı yaptı tam o sıra yesılın yanmasıyla bende tıp gaz yapıp soldan kırdım ..bılenler bılır dragos tepesını vıllaların arasına gırdım 1.sokaga gırdım 2 sokaga gırdım 3.unde gırdıgım sokak kara bahtıma cıkmaz olunca durdum bır an gerı bakdıgımda polıslerın geldıgını gordum ... halıyle ındım arabadan nıye kacıyorsun dıye bıraz hırpalandık arabaya yaslandı benı ustumu ve arabayı dıdık dııdık ettıler tabı polısın tekı ekıp otosu cagırınca ben aglamaya basladım :D :D:D 10 dakkaya ekıp arabası geldı ve benı goturduler merkeze sonra babamı arrattılar .. Daha sonrada ıste babam geldı felan yasal yollardan halletık durumu :) ama adam olamadıysak hayallermızden de vazgecmedık ya :D gene araba gene araba :D

ahahahaha işte bu süper :D :D

Bu Cosmo araçlarda olan Far Düğmesini AUTO özelligi olandan yani nerde bulabilirim fikri olan varmı

Babam kamyon şoförü olduğu için araba kullanmayı kamyonda öğrendim..yaklaşık 10 yıldır her türlü aracı kullanıyorum tecrübeme az çok güveniyorum ama arabalara güvenmiyorum :)

way fatih nbr? taktım sislerimi bugün.15 dk mı aldı sadece :) resmini de senin için çektim walla :)

Saol hakan sen nasılsın?Güle güle güzel günlerde kullan kardeşim :) ne zaman görüyoruz resimlerini :D

Geri