Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı pazarlar, Sabah avrasya yürüyüşüne katıldım her yerim ağrıyor. Çok bitmişiz. :(

iyi akşamlar garaj :D yakıt durumunuz nasıl? :) kaç litre mazot yada benzinle kaç km yol gidiyorsunuz?? kuruştan pek anlamıyorum ben ya öyle hesaplamıyorum :D

20 liraya 160 170 km yol devırıyorum....
şehir içi değildir heralde bu :D denemedim pek 20likle ne kadar giderim diye ama 61 litre mazotla 1170 km yol yaptım. kadıköy-bolu merkez-ankara c.tesi trafiği sora tekrar boluya dönüş sonrada istanbul ve ortalama 5.6 civarındaydı:rolleyes:bence iyi sayılır, yani 185liraya 1170km yol.. tam öğrenci işi :D sen genellikle nerde kullanıyosun? şehir içi şehir dışı? ben şehir içinde 5lt mazotla 95km yol gittim istanbulda öğlen vakti.. kadıköy-küçükçekmece-gaziosmanpaşa-bakırköy-levent-üsküdar ve sonra tekrar kadıköy :D bu gezdiğim ilçelerde gittiğim yerler adliyeleri :D

şehir içi değildir heralde bu :D denemedim pek 20likle ne kadar giderim diye ama 61 litre mazotla 1170 km yol yaptım. kadıköy-bolu merkez-ankara c.tesi trafiği sora tekrar boluya dönüş sonrada istanbul ve ortalama 5.6 civarındaydı:rolleyes:bence iyi sayılır, yani 185liraya 1170km yol.. tam öğrenci işi :D sen genellikle nerde kullanıyosun? şehir içi şehir dışı? ben şehir içinde 5lt mazotla 95km yol gittim istanbulda öğlen vakti.. kadıköy-küçükçekmece-gaziosmanpaşa-bakırköy-levent-üsküdar ve sonra tekrar kadıköy :D bu gezdiğim ilçelerde gittiğim yerler adliyeleri :D

Şehir içi kullanıyorum bu rakamlara , sabah evden cıkıyorum öğrenci işi 20 lıra koyuyorum euro dıesel, kartaldan 1.kopru ıstıkametınde besıktas (yıldız teknık unıversıtesıne gıdıp gelıyorum) eve geldıgımde ıcınde hala mazot kalmıs oluyor

Geri