Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Patron avrupa çok kargaşa

Şaka canım musait olursam her yere gelirim :) pek bilmem o taraflarıda sora sora buluruz :)

img0534e.jpg

Son düzenleme:
Şaka canım musait olursam her yere gelirim :) pek bilmem o taraflarıda sora sora buluruz :)

img0534e.jpg

etap bölgesınde oturuyodunuz herhalde hatırladıgım kadarıyla , gercekden oradan yer bulmak zor ben 1 kere geldım 3. etaptı sanırsam zar zor evı buldum

etap bölgesınde oturuyodunuz herhalde hatırladıgım kadarıyla , gercekden oradan yer bulmak zor ben 1 kere geldım 3. etaptı sanırsam zar zor evı buldum

Tabi başakşehirdeyim ben,taa mahmutbey gişelerinin orası olimpiyat stadının yanı başı diyebiliriz :)) köprüyü geçmek sorun değilde o taraflarda pek gezip dolaşmadığım için pek bilmem ama sora sora bagdat bile bulunurmuş :)

Tabi başakşehirdeyim ben,taa mahmutbey gişelerinin orası olimpiyat stadının yanı başı diyebiliriz :)) köprüyü geçmek sorun değilde o taraflarda pek gezip dolaşmadığım için pek bilmem ama sora sora bagdat bile bulunurmuş :)

evet bayagı uzak o taraf , ben bahcesehır e 2-3 kere gıtmıslıgım var arkadasımın yanına , gerı donerken yol tabelalarında ıstanbul a 22 km yazıyordu, o etap bölgesınden gecdıgımı hatırlıyorum ondan sızede hak vermemek elde degıl :)

cadde bostan olursa sahıl tarafındakı burger kıng ın hemen arkasındakı otoparkda bulusulabılır ..

Geri