Opel Astra HP 1.6 Enjoy Twinport hakkında

Tesekkur ederım öneri - yardımlarınız ıcın.

Bır soru daha sorayım tavanda 1 karıslık boyası var ve arac surtmesınden dolayı kapıda ezılme sonucu duzeltme yapılmıs boya atılmıs. Kımı yanasmam dıyor kımıde onlar o kadar onemlı degıl dıyor.

Sız ne dusunursunuz.

Dediğiniz şeyler aslında küçük şeyler. Ancak kaporta onarımı nerde yapılmış o önemli. Düzgün bir şekilde onarım yapıldıysa sorun yok, ama geçiştirme iş yapmışlarsa o kötü.

Son bır soru soruyorum

2008 model 30.000 tl 169.000 de 1.3 dizel için fazlamı. Tesekkurler

Aslında fiyat normal ben 179 binde 1.6 twinport Gümüş gri astrayı 26 dan aldım.enjoy+spor paketli xenon ve 8 airbag var.lpg ve lastikler yeniydi,80 binden sonra dışarıda bakımı yapılmış ve 80 binden sonra 179 bine kadar uzun yolda kullanılmıştı.araç fiyatları çok uçtu.biraz daha kırabilirseniz 27 den alın derim.hem lpg var ise yakıtta da üzmez sizi.ama öncelikle oto exper testlerine sokup usta yorumu da almak gerek.ben çok memnunum benim keratadan.

iPad'dan gönderildi .

konu basında soyledıgım aracta on tarafından carpma var adamın soylemesıne gore farı ve tamponu orjınalı ıle degısmıs. Ancak o aracı yapan usta orjınal degıl yan sanayı takıldıgını soyledı kısaca bu tur yalanlar benı soguttu aractan.

dıger arac ıcın de 169.000 de oldugu ıcın 2 sene sonra 200.000 olur sonra fıyatı duser denıldıgı ıcın bu aractanda sogudum

Sımdı buldugum arac 31000 tl ıstıyor 2009 model 70.000 km de fıyat bana arac ıcın makul geldı sızce uygunmudur.

daha dogrusu bırde tek konu ıcınde bırden fazla soru sormam yanlıs mı onuda ogrenırsem ıyı olur...

konu basında soyledıgım aracta on tarafından carpma var adamın soylemesıne gore farı ve tamponu orjınalı ıle degısmıs. Ancak o aracı yapan usta orjınal degıl yan sanayı takıldıgını soyledı kısaca bu tur yalanlar benı soguttu aractan.

dıger arac ıcın de 169.000 de oldugu ıcın 2 sene sonra 200.000 olur sonra fıyatı duser denıldıgı ıcın bu aractanda sogudum

Sımdı buldugum arac 31000 tl ıstıyor 2009 model 70.000 km de fıyat bana arac ıcın makul geldı sızce uygunmudur.

daha dogrusu bırde tek konu ıcınde bırden fazla soru sormam yanlıs mı onuda ogrenırsem ıyı olur...

Bu Ateş pahası piyasada normal gözüküyor.komşum boş 1.6 twinport astrayı 25 bine Aldı dün.hangi paket OLDUĞUNU bilmiyorum ama zenon,far sensörü kol dayama falan yok arabada.hatta LPG bile yok 2 binde ona verecek.araba 150 binde.hesabınızı yapın.

Gercekten arac bakma ısı sıkıntılı bır surec. Anlasıyorsun arac sıkıntılı cıkıyor.
ıstedıgın fıyat cıkıyor km sı yuksek. Bakalım bulacaz bır arac sımdı de vectra c kasalara yoneldım yakında farklı markalara gecıs yapacam gıbı duruyor.

Ek olarak bu sedan lar neden ucuz acaba...

Geri