Opel Astra J Bakım ve Aksesuar ?? Yardım lütfen

Ynt: Opel Astra J Bakım ve Aksesuar ?? Yardım lütfen

ozgun88 link' Alıntı:
neden bilmiyorum ama ben GM nin çok da iyi olduğunu düşünmüyorum. mobil 1 esp 5-30 önerileri ve memnuniyetleri çok duyuyorum şu an aracımda da GM 5-30 var garanti bitince bende mobil 1 esp 5-30 denemeyi istiyorum. bence aracınıza faydası olmasını baz alın fiyata çok takılmayın
Hakan hocam Mobil 1 Esp 0-40 kullandım bende ama ben bahsedilen sessiz çalışmayı hissetmedim açıkçası. GM motor yağı tamamen ticari anlamda kullanılıyor sanırım. ևünkü Fiat aynı motor için Selenia diye bir markayı öneriyor. Burada sanırım iyi firmalara yönelmek gerekiyor. Mobil gibi castrol gibi. şimdilik yeni değiştirdim 1 yıl kafam rahat bu sürede fikrim ne olur bilemiyorum artık.  ;)

ylc link' Alıntı:
Hakan hocam Mobil 1 Esp 0-40 kullandım bende ama ben bahsedilen sessiz çalışmayı hissetmedim açıkçası. GM motor yağı tamamen ticari anlamda kullanılıyor sanırım. ևünkü Fiat aynı motor için Selenia diye bir markayı öneriyor. Burada sanırım iyi firmalara yönelmek gerekiyor. Mobil gibi castrol gibi. şimdilik yeni değiştirdim 1 yıl kafam rahat bu sürede fikrim ne olur bilemiyorum artık.  ;)

Hocam bende merak ediyorum bakalım bakımda deneyeceğim.
Mobile gecince yakitta bi değişme oldu mu? Eski yağ muhtemelen GM 5 30 muştur

ozgun88 link' Alıntı:
Hocam bende merak ediyorum bakalım bakımda deneyeceğim.
Mobile gecince yakitta bi değişme oldu mu? Eski yağ muhtemelen GM 5 30 muştur
Denemekte fayda var tabi hocam.  Yakıt biraz arttı gibi uzun yolda 4.7 4.8 arasında gidip geliyor. Ama acelem olduğu için biraz sıkıştırdım. Yağ Değişimi öncesi kış şartlarında 4.3 4.4 civarı idi.

Geri