opel astra lpg de sorun çıkarıyor mu?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla kardesım arastırdım zovallıyı anlsamıstım baska yerde sordum zavollı tam sıralı degılmıs bakın ayrı ayrı enjektorlere dagılıyo tamsıralılar taktırın ben oule yaptım memunum bu gece bıttı romano tam sıralı sıstem benzın gaza nasıl gecıyo anlsılmıyo fark bıle ettmıyon gaz bıtınce yollda gıderken benzıne gecıyo benzın hıc kalmamıssa dırek tup gostergesının ustune duugmeye basılı tutup kontagı cevırdıgımızde tuple dırek calısıyo acıl durumlarda dewamlı ole calıstırmak ıyı degıl

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
zavollı kıtlerının %70 orjınal ıtalyan gerı kalan%30 parcası yerlı dır ayrı markadaır

halikarnas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee ne yapalım şimdi kullanılım gitsin o zaman gerk yok yani herkes derdini anlatmış yawww çok karışık bu işler allah yardımcımız olsun walla

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1 sene önce brc taktırdım.. önceden uzun yolda 230 ykr yakıodum, şimdi zamlanan fiyatlar sayesinde 130 ykr yakıorum... baya farkedio yani anlıcanız

datlum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
super lpg

bende 99 astra cd var 10 ay oldu sıralı taktırdım.. mükemmel performans tavsiye ederim

datlum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
- 35 de

ben erzurumda yaşıyorum bu kış 2 ay -35 oldu gece gündüz -25. hiç sorunsuz lpg kullandım opel astra 99 cd

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra'da 2 yıldan fazladır kullanıyorum. tek sorun çıkarmadı. zavoli marka kit takılı

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zavoli kiti vectra 1.6 aracıma ocak ayında taktırmıştım. 5 aydır sorunsuz bindim.Geçen hafta kesiklik silkeleme gibi sorunlar başladı. Baktırdım, ateşleme bobini değişecek dediler. Bobinin gideceği varmış dedik 200 YTL verdik , bobin değişti. Ancak şu an kafam çok karışık, çünki ateşleme bobini ni LPG bozuyor şeklinde yorum yaptı birkaç usta. Yeni takılan bobinle 200 km. yaptım, sorun gene başladı. Takılan bobinde gitmiş, LPG li araçta parça garantisi vermiyoruz ama müşterimizsin değiştirelim dediler. Bu LPG nin bobini bozma durumu doğru sanırım. Eğer öyleyse yandık, zırt pırt 200 YTL ver bobin değiştir. LPG bu tür maliyetli sorunlar yaratıyorsa , aracı elletmemek daha mantıklı. Yakıttan kar edecz derken, para başka yere kaçıyor. Sorun benim araçta yada montajdamı diye soruyorum kendime ama, birkaç ustadan aynı şeyi duyunca , sorunun genel olduğuna kanaat getirdim, bilginize.

geçen gün form da vardı bobini bozuyormuş. ben yılda yaklaşık 6000 km yapan biri olarak , taktırma konusunda kararsız kalıyorum. böyle sorunlar çıkıyorsa hiç gerek yok.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılda 6000 km yapıyorsan aracının orjinalini bozmaya da gerek yok sen hiç bulaşma 10 binden fazla yol yapanlar için tavsiye ederim ve gerçekten verdiğiniz paraya değer ve karşılığını en kısa zamanda verir