opel astra sedan cosmo kullanan varmı?

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar siteye yeni uye oldum. Ben 2009 model yeni bir opel astra sedan cosmo easytronic xenon paketli arac aldim. Benim aracimda aux girisi yok. Kataloglarda aux girişi olduğu yaziyor ama benim araçta göremedim.

2009 model yeni bir astra sedan cosmo alan arkadaşlar varsa bu konu hakkinda destek verirlerse çok sevinirim. En azindan aux girişi sadece benim araçtami yok yoksa 2009 modellerde donanim değişikliğinemi gidildi en azindan bunu öğrenmek istiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum....

Bizim arabamız 2009 üretim elegance hb bizde aux mevcut..

CDC 40 Opera ise ses sistemi aux girişi olmuyor. ( Şu ana kadar hiç birinde görmedim. ) Ancak kuvvetle muhtemel hazırlığı vardır. Forum içerisinde aux girişi ile ilgili bilgiler mevcut.

Arkadaşım orta kol dayanağını yukarı kaldır görürüsün.

benim aracımda da yok 2009 cosmo. cdc 40 da 6'lı CD changer var diye yokmuş ne alakaysa. olsa iyiydi.

valla orta kol dayanağınıda yukarı kaldırdım ama aux yok ne alaka anlamadım şahsen katalogta olduğunu yazıyor ama cosmo da yok elegance pakette var? :sorry:

benim aracımda da yok 2009 cosmo. cdc 40 da 6'lı CD changer var diye yokmuş ne alakaysa. olsa iyiydi.

Normaldir. Cd changer yada DAB (Digital Audio Broadcast) olan araclarda fabrika aux -in girsine ait pinleri bu cihazlarin girisleri olarak kullaniyor. Cd changer veya DAB iptal ile mumkundur aux in yapilmasi.

Bence de cosmoda olmasi lazim en azindan hazirligi vardir.

evet iliniz için tşk ederim arkadaşlar. bir sorum daha var size başka bir konu ile ilgili bilginiz varsa eğer desteklerinizi bekliyorum..

benim araç 2009 model easytronik(otm şanzıman) astra sedan. şimdi benim araç 1.vitesten 2.vitese geçmek için çok uğraş veriyor ama ilk kontaktan sonra 1.vitesten 2.vitese geçerken alt takımdan veya şanzımanmı tam emin değilim bir ses geliyor demir bir ses. servise daha götürmedim 0 araçı elletmek istemiyorum doğrusu telefondan bana gelin bakalım dediler. kullananız varsa eğer otm astra sedan bilgi verirseniz sevinirim. problem sadece her kontağı çalıştırdığımda 1.vitesten 2.vitese geçişte yapıyor sadece 1 kere oluyor sonra olmuyor....

Geri