opel astra sedan cosmo kullanan varmı?

Yeni arabanız hayırlı olsun hayırlı günlerde kullanın. 2009 cosmo ların içindeki ekran renkli olmuş galiba sizin ekranınız renklimi merak ettim.

benim araç 2009 model easytronik(otm şanzıman) astra sedan. şimdi benim araç 1.vitesten 2.vitese geçmek için çok uğraş veriyor ama ilk kontaktan sonra 1.vitesten 2.vitese geçerken alt takımdan veya şanzımanmı tam emin değilim bir ses geliyor demir bir ses. servise daha götürmedim 0 araçı elletmek istemiyorum doğrusu telefondan bana gelin bakalım dediler. kullananız varsa eğer otm astra sedan bilgi verirseniz sevinirim. problem sadece her kontağı çalıştırdığımda 1.vitesten 2.vitese geçişte yapıyor sadece 1 kere oluyor sonra olmuyor....
Normal o ses.Benim araçtada yapıyor.Sadece soğukken yani ilk çalıştırmada oluyor.Normalde 1-2 geçişinde o ses yok.

evet renkli ekran

hmm o zaman sorun yok demekki bu sistem böyle çalışıyor. ama astra sedan bir jettaya bir hondaya göre otm olarak çok kalitesiz yapmışlar vites geçişlerini bize çok hissettiriyor...

bende 2008 astra sedan cosmo var aux girişi yok serviste tech2 bağlantım ondada yok gözüktü

bende var ama kullanmıom kablom yok nerden alcaz kablo??

bende 2008 astra sedan cosmo var aux girişi yok serviste tech2 bağlantım ondada yok gözüktü

Abi kesin hazirligi vardir sende 30 tl lik bir parca alican takican programlatican. Tech2 ile cikmaz o. Acicak el freninin orayi bakicak kabloya. Ucu olmuyo bazen takican programlatican hepsi bu.

bende var ama kullanmıom kablom yok nerden alcaz kablo??

Valla gidin her hangi bir muzik leti tamircisi vs ne 3.5 erkek kack alicaniz tabi diger ucu takicaniz alete gore degisir mesala ipod icin ona uygun uc, normal cogu mp3 playerlarda 3.5 luk jack kullanir. Bulursunuz. Eger anlamazlar ise aux girsini gosterin anlar hemen usta.

Son düzenleme:
Geri