Opel astra torpido gözü

free_kentli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranıza yeni katıldım Şubat 2011 de yeni opel astra 1.3 cdti kp aldım, arkadaşlardaki astra larda torpido gözünü ikiye ayıran bölme var ancak benim araçta yok yani torpido kapağını açınca kocaman bir boşluk acaba yeni astralarda mı yok yoksa aldığım bayi mi koymayı unutmuş

yok bırol bey aldıgın bayı unutmadı.opel 2011 model araclarında bırcokparcayı caldıgı gıbı torpıdo gozundekı 15 lıraya sattıkları rafa da goz koydu ve onu ordan cektı aldı.2011 model astraların hıcbırınde raf yok orası aynen oyle bombos.almak ıstersenız orjınalı 15 lıra :)

kaca aldınız bırde merak ettım.bu arada aldıgınız arac sanırım yenı opel astra degıl astra classıc 3 dıye tabır edılen H kasa astra

evet valla xenon far, kapı eşiği çıtası, cam çıtası,kışlık paspas ve karter koruma hediye edildi, bana maliyeti toplam 37750.tl oldu, ben sonradan boya koruma, motor koruma, ve kaput filmi istedim onları da 600 tl ye verdiler.
o aparatı almak çok gerekli mi sizce?

hayırlı olsun aracınız.Allah kazasız belasız surusler nasıp etsın. o aparat tamamen ıhtıyaca kalmıs bır sey.ben artık astraya cok esya ıle bınılmeyecegını ogrendıgım ıcın acıkcası gerek duymuyorum.haa olsa ıyı olmazmı olur :) ama orda sadece ıkı tane hrıta duruyor baska da bırsey yok.bazen de cd cantasını koyuyorum.15 lıra etmeyecegı kesın.baska bır cozum bulabılırsınız.ne bıleyım kendınız bır plastık parca kesebılırsınız oraya gore.sıze kalmıs yanı

ama baya hedıye almıssınız.aldıktan sonra orjınal olmayacak sekılde bıle bu aksesuarları almaya kalksanız, paspas en az 40,cıta 55,esık 50, karter 80, xenon 250(kı ıyısı degıl).nerdeyse 500 lralık urun almssınız tebrıkler.xenonlarda sıkıntı yoktur umarım

xenonda sıkıntı tok ama ben daha önce xenon kullanmamıştım, böyle kasislerden geçerken felan sanki far kısa süre titrer gibi oluyordu ben bu sorun mu diye arkadaşımla bindim onada gösterdim o aracın kasisten geçerken kendi sallantısı olduğunu söyledi bende önemsemedim

Geri