Opel Astra'mdan Soğuyacam Yardımcı Olun Lütfen...

Bu tür parçaları takım olarak değiştirmekte fayda var. Üretim hatası yoksa ve bir ürün normal ömrünü dolduruyorsa, kısa süre sonra aynı oranda kullanılan diğer üründe ömrünü dolduracaktır. Araç km nedir?

Araç KM : 101.500

Olmazsa Yarın gidip Takım Olarak değiştittireyim...

iş şimdi değişti üzt yazın aynı böyle
Araçla seyir halindeyken arıza lambası yanıyor. Gidiyom Opel servisine(Muğlada 1 tane var) Tech2 denen cihazı takıyor 4 nolu bujı yanmış diyor değiştiriyor aradan 20-30 gün arası geçiyor gene aynı.
problem yok sonuçta aynısı değil takım değiştirsen kafana ağrımazdi.
Normal sonuçta ömrü şu kadar diye birşey yok

Araç KM : 101.500

Olmazsa Yarın gidip Takım Olarak değiştittireyim...

Normal, 100.000 üstü buji hata veriyor diye üzülmemek gerek. Takım olarak değişirseniz, daha az sıklıkta servise girersiniz.

boschun yeni nesil kızdırma bujileri de güzel bosch car servis var mı muğlada

benim aracımda da o arıza çok veriyordu 3-5 gün sonra arızayı siliyordu araç kendi kendine..Tech 2 ile takip ettik kızdırma bujisi arızası.Arızayı silmedik ve bujiyide değiştirmedik ki arkadaşın yaptığı işlemde buji de sağlam çıktı...Takım olarak yeni değiştirmiştim.Havaların sıcaklığına göre ki son günlerde aşırı soğuk yaşadık arıza tekrar yazdı kapatıp tekrar açtığımda söndü...Eğer sorun gerçekten kızdırma bujisiyse bence fazla takmayın ama büyük bir sorun olupta suç kızdırma bujisine atılıyorsa işin peşini bırakmayın.Saygılar

Geri