opel combo hakkında bilgi

babacan1796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dest
arkadaşlar 1.7 ile 1.3 arasındaki vergi farkınıda gözden kaçırmamak gerek

sincanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1.7 dti combo aldım. bulunduğum erde bu araçlardan fazla yok. haliyle kıyaslama yapamıyorum. kalkışlarda çok hantal geliyor. yüksek devirlerle kalkarsam sorun yok. rampada durunca allah canını alıyor. acaba normal mi bu. km. de ortalama 7 litre yakıyor. klimayı da kullanıyorum tabi. saygılar.

spike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 5 kişlik aileyim ve devlet meuruyum.. Aracımı sıfır aldım 2005 yılından beri şehiriçi şehirdışı 80.000 km kullandım ve hala kullanıyorumm.. Tam bir aile arabası..

Yorum yazan arkadaşlar neye dayanarak yazıyorlar bilmiyorum.. Aracımın bakımlarını hiç bir zaman aksattmadım..Şunu söliyim aracım yüklüde olsa boşta olsa ne rampada ne düz yolda bana sıkıntı hiç bir zaman çıkarmadı.. Rampada sollayabilen bile olmadı desem yalan olmaz.. Hele 75.000 km bakımda yağı Mobil olarak değiştirdiğimden beri araç daha bir performanslı geliyor bana...Tabi siz aracın bagajına 1,5-2 ton yük atarsanız başkaaa... Sonuçta arabanın yük taşıma kapasitesi belli kitapçıkta yazar ;)

Bu araçla türkiyenin trakya ve doğu harizç heme hemen her tarafını gezdimm.. Konforunu ve rahatlığını kullanan bilir...

Yakıtı gayet makul düşük oranda. 100 km de Şehiriçi 6-7 litre şehirdışı 5-5,5 litre yakıyor (Hava durumuna göre yaz-kış değişiyor)..

Bana göre tek kötü yanı KLİMA ile şehiriçinde dur kalklarda performans kaybı hissedilir derece de oluyor.. Yoksa başka problemi yok..

Ama siz araçtan 170-200 km hız. 0-100 km ye 5-10 saniyede ulaşma beklerseniz gidip spor araba alacaksınız combo değil.. ;)

rampada sollayan bile olmadı mı???? :D sizin araç kaç motor acaba? 1.3 ise corsa combo 1.3 aynı motora sahip ben geçenlerde corsadan indim amcaoğlunun kia ceed i ni sürdüm 1.6 dizel 115 hp sonrasında corsaya binesim gelmedi. Bukadar söylüyorum yani

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 senelik konuyu iyi hortlatmışsınız beyler :D