Opel Corsa 1.2 Twinport Essentia 2014

Amac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba

Forumda cevabini bulamadigim birkac tavsiye ve bilgi isteyecegim. Opelim bu modelini aldım bomboş derler ya işte o bu model sanirim Kimisi D diyor kimisi C anlayamadım benim araç hangisine giriyor kafam karaştı.

Ben iki koltuk arasına kolumu ve bardağını koyabilecegim birşey bakıyorum. Adı nedir bilemiyorum.
Multimedia android radyo ilave edip, okuma ışığıni degistirmek istiyorum.
Bizim opele cruise control ekleyebilirmiyim.

Biraz konfor yöncelik ilaveler sizin anlayacaginiz.

Bu konularda ne onerirsiniz.

Euphrates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Ben de yeni Corsa kullanıcısıyım ve forumda yeniyim yanlış bilgi verirsem şimdiden özür dilerim. Bu nedenle daha tecrübeli kişiler düzeltirse bilgi kirliliği olmamış olur. Soruların cevabına geçmeden önce aracınız hayırlı olsun. Kazasız belası binmeniz dileğimle.
1)Aracınız Opel Corsa D kasa. C-D-E olması donanım seviyesi ile alakalı değil kasa tipiyle alakalıdır. C kasalar 2001-2006 arası üretilen kasalardır.
2)Kol dayama için bir çok marka ve model yan sanayi ürünler internette mevcut. Açıkçası ben de dayanıklı ve orijinal gibi görünecek bir ürün arayışındayım. Bir ürün buldum fakat görünüş değil sadece kalite açısından beklentimi karşılayacak gibi. Armster 2 kol dayama diye aratırsanız ürüne ulaşabilirsiniz.
3)Multimedia sistemiyle alakalı bir bilgim yok. Okuma ışığıyla ilgili forumda birkaç kişi fotoğraflı bir şekilde nasıl yaptıklarını anlatmış. Ayrıca arka koltukların üstüne de aydınlatma takanlar var. Bu konular size de rehber niteliğinde olabilir. Forum arama kısmından ulaşabilirsiniz.
3)Aracınız Essentia modeli olduğundan başlangıç donanımıdır.(baz model) Bazı araçlarda cc alt yapısı(tesisatı,gaz ve fren ayar elemanları vs.) çekilmiş oluyor. Bazı modellerde ise bu altyapı olmuyor. Essentia'da ise bu altyapı donanımı bulunmuyor. Dolayısı ile bu donanım seviyesine maalesef Cruise Control takılamıyor.
Kazasız,belasız yolculuklar dilerim.

Amac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurederim paylasimin icin cok faydali oldu.