Opel Corsa 1.2i Twenport Essetia Aldım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan muebbet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2005 model Opel Corsa 1.2i Twenport Essetia aldım 78350 km'de siyah.

öncelikle bu araba ile ilgili teknik özellik açısından fazla bilgim yok aynı modelde araçları olan arkadaşlardan bilgi istiyorum..

mesela arka tekerlerde balatası varmıdır? esp'si var peki abs 'si varmıdır? hava yastığı sadece önde 2 adetmidir?.. Ne tür bilgi olursa olsun paylaşmanızı rica ediyorum teşekkürler şimdiden...

2005 model Opel Corsa 1.2i Twenport Essetia aldım 78350 km'de siyah.

öncelikle bu araba ile ilgili teknik özellik açısından fazla bilgim yok aynı modelde araçları olan arkadaşlardan bilgi istiyorum..

mesela arka tekerlerde balatası varmıdır? esp'si var peki abs 'si varmıdır? hava yastığı sadece önde 2 adetmidir?.. Ne tür bilgi olursa olsun paylaşmanızı rica ediyorum teşekkürler şimdiden...

hayırlı olsun . Ancak ABS , ESP olup olmadığını bence almadan önce araştırmalıydınız.

hayırlı olsun . Ancak ABS , ESP olup olmadığını bence almadan önce araştırmalıydınız.

abs olmadığını biliyrdm ama bi forumda esp abs 'siz çalışmaz gibi bi tabir gördüm.. sanırım esp 'yi abs destekler demek istemiş :)

Hayırlı olsun
Aracınızda esp yok. eps var; elektirik destekli direksiyon gibi bir açılımı var. Balatayı tam bilmiyorum Combolarda arkadar disk ama corsalara dikkat etmedim.
Hava yastığı 2'dir büyük ihtimal paketine göre.

Aracın tüm kitapçıkları kartları verildi yanında peketini nasıl öğrenebilirim kitapçığında Opel Combo yazıyor bu opsiyonel'midir? yoksa aracım combo sınıfındamıdır? combo'larda arka balata var denince sınıfını ve paketini merak ettim nasıl öğrenebilirim ?

Aracın tüm kitapçıkları kartları verildi yanında peketini nasıl öğrenebilirim kitapçığında Opel Combo yazıyor bu opsiyonel'midir? yoksa aracım combo sınıfındamıdır? combo'larda arka balata var denince sınıfını ve paketini merak ettim nasıl öğrenebilirim ?

Öncelikle aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Combo paket ismi değil combo opel in ticari modelidir.Görmüşsündür ama yinede merak edersen google'a opel combo resim yazarsan, aracı görebilirsin.
Diğer yandan corsa c benzinli modellerinde (gsi i bilmiyorum) ABS yok, CDTİ (dizel) olanlar ise standart ABS li olarak geliyor.Önler disk,arka frenlerin kampana şeklinde. Zaten essentia dedigin aracın model ayrıntısıdır ve içerdiği donanım seviyesini belirtir.senin paket dedigin Essentia dır yani.Motorun twinport ise 80 hp dir, twinport olmayan 1.2 corsalar 75 hp dir.

Corsa cıları asagıdaki konuda da bulabilirsin ;
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=7306&page=135

Öncelikle aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Combo paket ismi değil combo opel in ticari modelidir.Görmüşsündür ama yinede merak edersen google'a opel combo resim yazarsan, aracı görebilirsin.
Diğer yandan corsa c benzinli modellerinde (gsi i bilmiyorum) ABS yok, CDTİ (dizel) olanlar ise standart ABS li olarak geliyor.Önler disk,arka frenlerin kampana şeklinde. Zaten essentia dedigin aracın model ayrıntısıdır ve içerdiği donanım seviyesini belirtir.senin paket dedigin Essentia dır yani.Motorun twinport ise 80 hp dir, twinport olmayan 1.2 corsalar 75 hp dir.

Corsa cıları asagıdaki konuda da bulabilirsin ;
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=7306&page=135

Yani abs yok eps var.arkada kampana önde disk essentia modeli aracımda..çok teşekkürler.

:Benzinli modeller derken sadece 1.0 ve 1.2 de abs yok oda essentia donanım paketinde bulunmuyor. 1.2 1.4 Enjoy Cosmo GSİ ' larda abs standart GSİ 'da TC standart , ESP opsiyonel sunulmaktaydı.

Geri