opel corsa 1.4 comfort kullanıcıları yardım lütfen

mechul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar opel corsa 1.4 comfort 2001 hb 2 kapı aracım var yeni aldım.tuhaf bir durum fark ettim araçla mesela 1 de kalkıyorum 2 ye çektiğimde gaza braz basıyorum gaz yicek gibi oluyor braz daha bastığımda yığılma yapıyor çekişin düştüğünü hissediyorum resmen bende daha çok asılıyorum gaza bu seferde gaz yiyiyor ama sanki gazın o bölgesinde sorun varmış gibi görünüyor.aklımdan geçenler 1Gaz kelebeği pislenmiştir 2Oksijen sensörü sorunu 3Hava filitresi oksijeni tam alamıyor yani pis 4Enjeksionlarda pislik var 5Bujiler ama bunlarda hangisi aynı sorunu yaşayan illaki olmuştur yardımlarınızı beklıyorum...

mechul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun gedizlerde bulundu

:)Arkadaşlar arıza tespit konusunda orj servisten şaşmayın başıma geldi deneme yanılma yöntemlerıyle yaptıkları için aracın malıyeti yükseliyor oda arıza bulunursa:)benim arabamın sorunu ise ısı sensörü çıktı gedizlere gittim ist çekmeköy cihaz bağlanır bağlanmaz arza bulundu ısı sensörü beyine ısıyı okuyup aktaramadı için arabada çekiş düşüklüğü oluyormuş 76 tl tutttu değişim tespit değişen üründe 2 yıl garantili.aynı sorunu yaşayan olursa die açıkladım benim gibi uraşmasın diye...

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)Arkadaşlar arıza tespit konusunda orj servisten şaşmayın başıma geldi deneme yanılma yöntemlerıyle yaptıkları için aracın malıyeti yükseliyor oda arıza bulunursa:)benim arabamın sorunu ise ısı sensörü çıktı gedizlere gittim ist çekmeköy cihaz bağlanır bağlanmaz arza bulundu ısı sensörü beyine ısıyı okuyup aktaramadı için arabada çekiş düşüklüğü oluyormuş 76 tl tutttu değişim tespit değişen üründe 2 yıl garantili.aynı sorunu yaşayan olursa die açıkladım benim gibi uraşmasın diye...

teşekkurler...