Opel corsa 2005 1.2 enjoy yakıp göstergesi yarıda kalıyor.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BaDKenaN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BaDKenaN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar benim aracım Opel corsa 2005 1.2 enjoy aracım var. Aracı alırken fark etmediğimden yakıp göstergesi benzini fullendiğinde yarıda kalıyor. Aracı ilk beyinciye götürdüm yakıt göstergesini full , yarım ve çeyrek depo olarak oynattı. Beyinci kendisi bana şamandıra arızalı dediği için şamandıra alarak değiştirdim ama tekrardan full yaptığımda yarıda kaldı birçok ustaya götürdüm ama hiç bir çaresini bulamadım. Opel servise götürdüğümde arıza tespit den başlayarak çok ücret talep ettiğinde yaptıramadım aranızda başına gelip de yaptıran varsa yardımcı olursa sevinirim İstanbul Avrupa yakasındayım . bana yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.

bitek bendemi oldu bu olay ya :)

video çekebilirsem çekip atacağım inşallah

Güncel

Selam,aracım 2011 model opel astra h 1.3 yarı otomaktik tam olarak anlattığın gibi bende aynı sorunla uğraşıyorum birkere sadece şamandıram değişip bakıldı ama düzelmedi başka bir ustaya gösterdim orjinal şamandıra takılmalı dedi bakalım,başka biri kople parça şamandıra yakıt pompasıyla bereber değişmeli ama düzelirmi düzelmezmi bilmiyorum dedi parçada pahalı oldugu için ona güvenemedim.

Selam,aracım 2011 model opel astra h 1.3 yarı otomaktik tam olarak anlattığın gibi bende aynı sorunla uğraşıyorum birkere sadece şamandıram değişip bakıldı ama düzelmedi başka bir ustaya gösterdim orjinal şamandıra takılmalı dedi bakalım,başka biri kople parça şamandıra yakıt pompasıyla bereber değişmeli ama düzelirmi düzelmezmi bilmiyorum dedi parçada pahalı oldugu için ona güvenemedim.

Banada orjinal parça lazım dediler eğer durumum olursa opele götürücem artık yaptıracağız. birde biyer daha var orayada deniyeceğim orasıda yapamazsa direk opele eğer sorun belli olursa burdan yazıcam

Aracımı yaptırdım şuan deneme aşamasındayım 300 km yol yaptım düzenli gösteriyor,aracın motor beynınde sorun varmış oyle söylediler tamir ettiler
şamandırada degişti ama orjinal gm degil bosh marka bakalım kırmızı işik yanana kadar kullanacağım tekrar bilgi veririm.

Aracımı yaptırdım şuan deneme aşamasındayım 300 km yol yaptım düzenli gösteriyor,aracın motor beynınde sorun varmış oyle söylediler tamir ettiler
şamandırada degişti ama orjinal gm degil bosh marka bakalım kırmızı işik yanana kadar kullanacağım tekrar bilgi veririm.
İstanbul'da olan bende senin gösterdiğin yere götürürdüm ama kısmet bakalım bende bir yere daha gösterecektim eğer yaparsa yazacaktım sana da sen benden daha önce yazdın teşekkür ederim yardımın. senin de inşallah düzelmiştir.

Geri