Opel Corsa 2010 Enjoy 111.Yıl

• Konuyu başlatan __MerT__
  • Başlangıç tarihi
M

__MerT__

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba...
Benim için Opel Corsa Enjoy 111.Yıl 1.3 Dizel Siparişi Verildi...Kısmetse kredi ve plaka işlemlerinden sonra haftaya ya da sonraki haftaya elimde olmuş olur...Sizce araba nasıl?Konfor,yol tutuşu,performans ve diğer şeyleri açısından beni mutlu eder mi? Fiyat 32 000.İyi günler...

Son düzenleme:
M

__MerT__

Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim..Peki sorduğum sorular hakkında ne düşünüyorsunuz..Beklentileri karşılar mı?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim..Peki sorduğum sorular hakkında ne düşünüyorsunuz..Beklentileri karşılar mı?

Bahsettiğiniz aracınız 75 hplik olanmı yoksa 90hp lik olanmı ? Sanırım 75lik

Konfor konusunda sizi fazlasıyla memnun eder performans yönündende sıkıntı olacağını sanmam sanırım antalyada kullanımda test ettiniz mi arabayı?..

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=67035

Bu konuyuda incelerseniz Antalyadan başka bir arkadaşımızda epey çelişkide kalmıştı 75 beygir sıkıntı yaratırmı diye..

Son düzenleme:
M

__MerT__

Bilgi Girilmemiş
Antalya dan alınmayacak araba ben Mardin da okuduğum için oradan alıp kullanacağım.Ara sıra tatillerde antalya ya gideceğim arabayla...zaten çok hız yapmayacağım normal şehir yaşantısı sollama ve otoban(malatya da çevreyolu :) ) şehirlerarası giderkende zaten hız sabitlemeyle işimi görür diye düşünüyorum.? sonuçta yokuş yukarı 100 le gidip arabayı uçurma gibi bi niyetim yok :D

Son düzenleme:

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya dan alınmayacak araba ben Malatya da okuduğum için oradan alıp kullanacağım.Ara sıra tatillerde antalya ya gideceğim arabayla...zaten çok hız yapmayacağım normal şehir yaşantısı sollama ve otoban(malatya da çevreyolu :) ) şehirlerarası giderkende zaten hız sabitlemeyle işimi görür diye düşünüyorum.? sonuçta yokuş yukarı 100 le gidip arabayı uçurma gibi bi niyetim yok :D

Yeter o zaman bizdede koca sedan kasa var 1.3 90 hp yetiyor bize:)

M

__MerT__

Bilgi Girilmemiş
o zaman bu da yeter bana ya :D

oguzt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım hayırlı uğurlu olsun , ben geçen hafta aldım, kafan rahat olsun hiçbir sıkıntı yok arabada, bende test sürüşü yapamamıştım antalya günlas ta test aracı yoktu sağolsun forumdaki arkadaşların tavsiyeleri ile aldık, 1500 km yol yaptım bile ben bir sıkıntıyla karşılaşmadım. fiyat olarakta bende aynı fiyata aldım 31.750 - 840 ta kasko tuttu , birde park sensörü hediye aldım. park sensörü yoksa sende ara bayii yi söyle taksınlar hediye olarak, çokta lazım değil ama bulunsun +donanım olur. güle güle kazasız belasız binmek nasip olsun

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun aracınız , iyi gunlerde kazasız belasız bınmenız dılegıyle ..