Opel corsa d plakadan içeri kablo.

arka stoptan soketi ayırınca kendi kablonun ucuna metal klips bağlayarak sokete girebilirsin.
ayrıca bir kablo almana gerek yok.
düzgünce bantlayıp izole etmek yeterli olur.

arka stoptan soketi ayırınca kendi kablonun ucuna metal klips bağlayarak sokete girebilirsin.
ayrıca bir kablo almana gerek yok.
düzgünce bantlayıp izole etmek yeterli olur.

Tam anlamadım kardeş. Stoptan çıkan socketin arkasından mı çekip çıkarayım kabloyu ? Sonra çıkardığım kabloya ilave yaparak tekrar sockete mi gireyim? Kesme olmadan bantlama sadece mi?

Tam anlamadım kardeş. Stoptan çıkan socketin arkasından mı çekip çıkarayım kabloyu ? Sonra çıkardığım kabloya ilave yaparak tekrar sockete mi gireyim? Kesme olmadan bantlama sadece mi?
yok. kabloyu soketten ayırmak zor iş. kendi kamera kablonun ucuna metal bağlantı elemanları olur.onlardan lehimleyerek sokette bağlantı yapacağın kablonun yuvadaki yerine sıkıştır.
aslında kabloyu uygun aletle sıyırıp, kesmeden bağlantı yapmak daha kolay. güzelce izole edip işlemi yapabilirsin. ben bu şekilde bağlamıştım.
seçim senin.

yok. kabloyu soketten ayırmak zor iş. kendi kamera kablonun ucuna metal bağlantı elemanları olur.onlardan lehimleyerek sokette bağlantı yapacağın kablonun yuvadaki yerine sıkıştır.
aslında kabloyu uygun aletle sıyırıp, kesmeden bağlantı yapmak daha kolay. güzelce izole edip işlemi yapabilirsin. ben bu şekilde bağlamıştım.
seçim senin.

Anladım abi ilkinde dişi soket yuvasına kabloyu tuttur sonra soketi tak diyorsun, ikinci yöntem de sıyırıp T bağlantı yap diyorsun. İkinciside mantıklı aslında. Çok sağol ilki belki yuvaya oturmasını engelleyeceği için sağlıklı olmayabilir.

Birde kamera bağlantısında ground denilen sanırım aracın kasasına temas etmesi gereken bir bağlantı kablosu daha var. Onu rast gele kasaya temas ettirmek yetermi acaba?

arka stop soketinde o uç da vardı sanki, hatırlayamadım şimdi

e tamam ben bu işi yaparaım o zaman :) tek mesele kablosuz sıkıntı çıkarırmı. Sanmıyorum ya çıkarsa adamlar neden satsın. Görüntü hd olmasada olur. Sesli olanlara asıl güvenmek daha zor. Görüntülü olursa görürsün ama kablosuz işte.

Sana kalmis dostum. Kablolu veya kablosuz. . Birde alacaksan çinden al .turkiyede en az 2 kati

Birde bunların aynaya takılanları var. Aynanın oraya kablo görünmeden 12 v çekebilirmiyim? Bİlginiz varmı?

Kablo geçirmek isterseniz tamponu sökünce sol stobun altında kaucuk kabloların çıktığı kısım var hiç bir yeri delmeden oradan geçirebilirsiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri