OPEL en çok HANGİ ilimizde...

Aydında girdiğiniz her sokakta astra-g yoksa adımı değiştirebilirim :)
O yüzden hep arabamda farklılık peşindeyim. Benimki olduğu belli olsun

Büyük şehirlerde araçlar genelde sıfır alınır(Ankara- İstanbul) ve biraz yıpranınca yani arıza hafiften başlayınca 5-6 sene sonra küçük şehirlere doğru gönderilir. Burda mesele araç markasının bolluğu değilde maddi imkanlardır. Örneğin Ankarada neredeyse 5-6 yaşından büyük araç yok gibi. Yer gök modelli araç dolu. Ama memlekete gidince 10-15 senelik araçlar vatandaşın daha yeni aracı olmuş güzel güzel biniyorlar. Opel markası olarak bence her ilde bolca var. Ama beni asıl sevindiren 90' lı yılların meşhur Vectra A kasaları halen trafikte ve hala yorulmamışlar gibi olması. İnşallah bütün Opel modelleri yıllarca trafikte olmaya devam eder.

Ankarada, Balıkesirde, Manisada çok opel gördüm. İstanbulda üst modeller çoğunlukta ama insignia ve astra j ler az görünüyor.

Balıkesir ve Aydında opel çok.

Antalyada nerdeyse 10 arabadan 1i opel. Ozellikle corsa c suruyle. Trafik isiklarinda durdugunuzda cevrenizde mutlaka bir corsa c oluyor.

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Mersindede opel sayısı hiçte az değil

Tekrardan yazayım, Afyonda yeni opellerden az sayıda var ancak Vectra A-B-C Astra G tonla var, yığılmış resmen :)

Tigra A ve B, hiç bi yerde yok :D şaka bir yana İzmir'de eskiden tro arabası olarak bilindiği için o dönemlere ait olmayan benim gibi gençler uygun fiyatlı ilk oto olarak tercih ediyorlar. Spor gibi göründüğü için de her yerde dikkat çekiyor genellikle :D

Antalyada nerdeyse 10 arabadan 1i opel. Ozellikle corsa c suruyle. Trafik isiklarinda durdugunuzda cevrenizde mutlaka bir corsa c oluyor.

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

10 arabadan biri opel deyince, 90 lı yıllarda 10 arabadan 7 si ToFaŞ tı....(şahin-kartal-doğan)
:)

Geri