Opel j/nin Far sorunu

Haluk Erzurum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba 15 Gün önce aldığım Opel Astra Sedan J aracımın farlarının içinde buharlanma oldu garantiden yenisi ile değiştirdim fakat Almanyadan gelen yeni farlarda aynı sorun oldu. Firma tekrar değiştrmek istemiyor bende değişim konusunda ısrar ettim bu sorunu yaşayan varmı aranızda ne yapmam lazım sizce.

aldığımdan beri ön far su alıyor. artık arka sagda alıyor. kuruyup gidiyor.

ne kadar saçma yaa... nasıl sıfır araba bu? hiç mi su nem vs. testine sokulmadı... duyunca tilt oluyorum böyle... yazık günah o kadar para veriliyor farlar su alıyor yok bilmem stoplar nemleniyor... opel türkiye ile iletişime geçin bence mutlaka ilgileneceklerdir...

Öncelikle herkese merhaba 15 Gün önce aldığım Opel Astra Sedan J aracımın farlarının içinde buharlanma oldu garantiden yenisi ile değiştirdim fakat Almanyadan gelen yeni farlarda aynı sorun oldu. Firma tekrar değiştrmek istemiyor bende değişim konusunda ısrar ettim bu sorunu yaşayan varmı aranızda ne yapmam lazım sizce.

aracı aldıgım günün aksamı bi baktım ön farlar arka stoplar bugu içinde.soguktan oluyor kısa sürede kuruyup gidiyor.sizin farları iyi degiştirmiş servis :cool: ancak sizde sorunun farda degil genel olarak opel araclarında oldugunu anlamıs oldunuz.bence kafayı takmayın zaten yapıcak bişeyde yok :)

Zamanla ıslaklıklar leke kir yapıyor, çirkinliği geçtim, aydınlatma performansını çok kötü etkiliyor.

Geri