Opel Kalitesi.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Pis arabanın fotoğrafımı konur :) Gördüm onları ama adam gibi bişeyler bekliyorum :)

Almanların Müthiş Sözü ;
Mercedes'i Güvenlik , Audi'yi Kalite , BMW'yi İse Şekil İçin Piyasaya Çıkarttık....

demişler :D

Kim ne derse desin opelden şaşmamak lazım.:good: Bazı konularda Opel'in yeni modellerini bile beğenmeme gibi yorumlara denk gelebiliyorum.Arabalarınızın kıymetini bilin.:)

Kesinlikle katılıyorum ama ben genelleme yapacağım araç hususunda.Alman'dan şaşmayın. :bir:

opel farkı , aracımı seviyorum , sizede kazasız belasız sürüşler diyelim

ben volkswagen den opel e gecenlerdenım ve opel in kalite konusunda vw ile cok da fazla kafa tutamayacagını ve mevcut araclarıyla da tutmaması gerektıgını anlamıs durumdayım.2011 astra h kullanıcısıyım ve aracımdan cok fazla memnun değilim tahmın ettıgım ve dıstan gorundugu kadar değilmiş en azından bunu soyleyebilirim.nacizane fikrim.saygılar

ben volkswagen den opel e gecenlerdenım ve opel in kalite konusunda vw ile cok da fazla kafa tutamayacagını ve mevcut araclarıyla da tutmaması gerektıgını anlamıs durumdayım.2011 astra h kullanıcısıyım ve aracımdan cok fazla memnun değilim tahmın ettıgım ve dıstan gorundugu kadar değilmiş en azından bunu soyleyebilirim.nacizane fikrim.saygılar
bende wv sevmeyenlerdenim. sağlamlığına lafımız yok ancak hep aynı yemek yemek gibi birşey wv almak. golf 4 ile şimdiki kasası arasında makyaj gibi farklar var. hep aynı hatlar ve konsol. bana daral geliyor artık wv kullananlar nasıl tepki vermiyorlar merak konusu. opel'inde wv aşağı kalır yanı yok sadece serisleri vurdum duymaz...

Düşüncenize saygı duymak ve katılmakla birlikte tek söyleyeceğim şey şudur.
Siz Volkswagen'den inip Opel'e binmişsiniz,Ben 86 Tofaştan 90 Opele geçtim :)
Uçurum kadar fark var yani :)

hayırlısı olsun kardeşim,ALLAH keyifle kullanmak nasip etsin ama opel alacaksan calibra almalısın :D

Geri