Opel Maceram Bitti...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mratoz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Allah kaza bela vermesin
bu arada honda da güzel arabadır ama bzim gönlümüz opel diyor

Acaba aracınızda ne gibi arızalar başgösterdi ve 3 defa yolda kaldınız? Bu konuda biraz daha ayrıntı verirseniz benim gibi easytronic kullanıcılarını aydınlatmış olursunuz.

Arkadaşım ben bu şanzıman yüzünden 3 defa yolda kaldım. İlkinde şanzıman beyni tamir gördü ikincisinde garantiden tekrar tamir gördü ve arasıra yine F lambası yandı baskı balata değişti en son yine F arıza lambası ve beyin tamire baskı balata bilyası değişti arabayı bulunduğum ilçeye getirmeden sattım kurtuldum...Benim bu üçüncü arabamdı bu kadar sorunlusunu görmedim inanın diğer değişen parçalarını saymıyorum artık...

easytronic'leri diğer Opellerden ayrı tutmak lazım:D sorunlarıyla ün yaptı easytronik şanzımanlar:D hayırlısı olsun, güle güle kullanın yeni aracınızı:good:

şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
bu bizim açarların şanzımanı nasıl oluyor:)

Arkadaşım ben bu şanzıman yüzünden 3 defa yolda kaldım. İlkinde şanzıman beyni tamir gördü ikincisinde garantiden tekrar tamir gördü ve arasıra yine F lambası yandı baskı balata değişti en son yine F arıza lambası ve beyin tamire baskı balata bilyası değişti arabayı bulunduğum ilçeye getirmeden sattım kurtuldum...Benim bu üçüncü arabamdı bu kadar sorunlusunu görmedim inanın diğer değişen parçalarını saymıyorum artık...

Alırken ben de biraz tereddütle yaklaşmıştım ama dizel otomatik o sınıfta araç bulmak zor. Ford zaten sorunlu 2005 civarı, geriye bir tek Opel kalıyor. Umuyorum ki ben de yolda kalmayayım:(

Madem bu kadar sorunlu, neden o kadar yıldır satılıyor anlamak mümkün değil:mad:

opel mazoşizm dir.. acı çekersin ama zevk alırsın :D

opel mazoşizm dir.. acı çekersin ama zevk alırsın :D

Haklısın birader opel aynen mazoşizm...:) Araç seçimi bana kalsaydı yine opel alacaktım aslında ama eşim Jazzda ısrar etti. Bende açıkcası aldığıma pişman olmadım oldukça keyifli ve donanımlı bir araç.;)

Geri