Opel Manta Yardım !!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mselcuko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler.
Çift farlı çerçeveleri buldum.Şuanda kalıp ve yenileri yapılıyor. İsteyen olursa bilginize bende mevcut olacak. Savaş Bey , Yalçın bey'e durumu faceden mesaj attım ama hiçbir şekilde dönüş yapmadı bilginize ...
Telefon numarası değişmiş, kendisine ulaştığımda yardımlarını isteyeceğim.

abi silinecekse bu kadar insan bilgisini paylaşıyor haksızlık olmaz mı?

ki paylaşanlar arasında sende varsın
Kadir arkadaşımıza tanıtım yapmayı unuttuğunu belirten bir PM atmıştım ;). Yardım talebinde bulunan yeni bir üyemize yardımcı olmayalım mı? Buradaki silme işi bir espiri idi o nedenle de (;)) bu sembolü kullanmıştım, gözünden kaçmış galiba.

Kadir arkadaşımıza tanıtım yapmayı unuttuğunu belirten bir PM atmıştım ;). Yardım talebinde bulunan yeni bir üyemize yardımcı olmayalım mı? Buradaki silme işi bir espiri idi o nedenle de (;)) bu sembolü kullanmıştım, gözünden kaçmış galiba.

;) yok abi açıkcası direk okunduğunda benim anladığım gibi anlayanlar olur diye yazdım. :):)

oohooo

ben geçte olsa ulaşırım :)) manta kokusu aldım puhahaha
birol ewet oda parçaların çoğunu bizden alıyor mehmet abiden o bnm çok eski bi opel parçacı arkadaşım ıncık boncuğu bulur çıkarır bana :)
far kaşını sanırım far uydurmak için istediniz size eğer aradığınız far ise kısa bi dip not renault 12 nin farları mantaya cuk oturur ama orjınal değil işte yada 1990 bmw 3 kananın farları hem içide mercekli buda 2

Geri