Opel navigasyon cd ve dvd si

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bugun Opel Musteri Hizmetlerini aradim. Direk bilgi daha saglikli olur diyerek. Insignia nin satisa baslanmasi ile birlikte TR navigasyon CD ve DVD leri satisa sunuluyor.:alkis: Fiyati belli degil, INSIGNIA navigasyonlu versiyon ile birlikte ilk yil ucretsiz olucakmis. Sonraki yillar guncellenmis CD ve DVD ler ucretli olucakmis.:( Sordum acaba benim aracimda CD70 Navi var ben kullanabilicekmiyim diye. Cevap olumlu oldu.:yahoo: Eski sistemleride destekliyecekmis. Superrrrrrrrr. Benim icin olay sadece GPS antenine kaldi yaniiii.:cool:

benim zafirada cd navi 70 zaten var ama türkiyeyi icermiyor o nasil olacak ayri bir cd si yada daha farkli bir sistem mi gerekiyor bir bilgi edinirsen bizimle paylas lütfen..

benim zafirada cd navi 70 zaten var ama türkiyeyi icermiyor o nasil olacak ayri bir cd si yada daha farkli bir sistem mi gerekiyor bir bilgi edinirsen bizimle paylas lütfen..

Ekstra bir sisteme gerek yok. Benim, adamin soylediklerimden anladigim TR cd ve dvd olarak iki ayri sistemde cikiyor. Her ulkenin ki ayriymis zaten bu navigasyonda. En azindan bizimkinde ole olucak. Ben daha once www.navteq.com sitesinen inceledigimde de ole gormustum. Sadece DVD versiyonunda farkli ulkelerinki bir arada. O yuzden sizin cd nizin icermemesi normal. TR ninkinde de ilk olarak buyuk sehirler olucakmis. Istanbul, Ankara,Izmir, Samsun vs gibi.:)

Fiyati icinse; eger avrupadaki fiyatlar olursa 60 avro civari olur dusuncesindeyim.;)

Son düzenleme:
sizin adınıza sevindim valla..Hayırlı olsun.

Geri