Opel navigasyon cd ve dvd si

Arkadaslar bugun Opel Musteri Hizmetlerini aradim. Direk bilgi daha saglikli olur diyerek. Insignia nin satisa baslanmasi ile birlikte TR navigasyon CD ve DVD leri satisa sunuluyor.:alkis: Fiyati belli degil, INSIGNIA navigasyonlu versiyon ile birlikte ilk yil ucretsiz olucakmis. Sonraki yillar guncellenmis CD ve DVD ler ucretli olucakmis.:( Sordum acaba benim aracimda CD70 Navi var ben kullanabilicekmiyim diye. Cevap olumlu oldu.:yahoo: Eski sistemleride destekliyecekmis. Superrrrrrrrr. Benim icin olay sadece GPS antenine kaldi yaniiii.:cool:
şükrü kardeş biliyosun benimkindede renkli ekran var ama cdc 40 opera var navigasyon cd si çıktığında bu sistemle navigasyon olayı olurmu

şükrü kardeş biliyosun benimkindede renkli ekran var ama cdc 40 opera var navigasyon cd si çıktığında bu sistemle navigasyon olayı olurmu

Abi ben olmuyor diye biliyorum. CD60, CD70, CDC80, DVD90, DVD100, CDC400, DVD500 modelleri navigasyon destekliyor. CDC ler changerli modeller. Digerlerinde dvd olanlar ekstradan sadece DVD tipindeki navigasyon disklerini okuyor. Ama abi sen yinede servise sor. Bence onlarda pek asina degildirler ama.

şükrü dün servisteydim inan onlar bu olaylara benden daha yabancılar.adama cdc 40 bluetoot bağlanabileceğini bile anlatamadım onlara göre hiç bir şey olmaz...

izmit ernaz oto

şükrü dün servisteydim inan onlar bu olaylara benden daha yabancılar.adama cdc 40 bluetoot bağlanabileceğini bile anlatamadım onlara göre hiç bir şey olmaz...

izmit ernaz oto

Onlar hicbir seyi yapmaz.:mad: Bende ayni sekilde dusunuyorum. Olmuyor diye biliyorum. :( Bu arada bluetooth icin calismalarim devam ediyor. Gelismeleri yazicam buraya.:D.

benim cdc 40 da dışarıdan giriş yapıldığında ayrı bir ses ayarı bile mevcut fakat neyi nasıl bağlayacağımı bilmiyorum (aux girişi vb..) .bilen varsa söylesin

Bu teplerde de windows c.net kullanılıyor olsa aslında navigasyon olayını hallederdik. ben ebaydan magellan maestro aldım. türkiye desteği yok o yüzden hackliyorum. ıgo2008 kuracağım. hatta kurdum bile ama tam ekan yapamadım onu da yaparsam ge keyfim gel olacak

Bu teplerde de windows c.net kullanılıyor olsa aslında navigasyon olayını hallederdik. ben ebaydan magellan maestro aldım. türkiye desteği yok o yüzden hackliyorum. ıgo2008 kuracağım. hatta kurdum bile ama tam ekan yapamadım onu da yaparsam ge keyfim gel olacak

Simdi bu cihaz ne haricimi aracin ekranina bagladin anlayamadim.:D:eek::rolleyes:

cd500 navigasyon cdsinde türkiye varsa bir Allahın kulu şunun imajını nete atsın lütfen...

cd500 navigasyon cd buldum ve denedim kesinlikle cd70 ile farklı invalid cd diyor cihaz cd70 alıcak arkadaşlar cihazın Türkiye haritası yok bunu bilin öyle alın...

Geri