>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

geceyolcusu64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MOKIA bende istiyorum bu aparattan teybim sony cdx-gt660 arabam opel astra hb sana özelden nasıl ulaşabilirim ....cvb bekliyorum

Son düzenleme:

geceyolcusu64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi teybin arkasında remote in yazıyor olurmu sony cdx-gt660 olursa alacağım cvb bekliyorum.....
dsc00439k.jpg

son007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi bende hazırladığın kontrol ünitesinden almayı düşünüyorum. Şu an durumunuz nedir? kontrol ünitesi hazırlayabiliyormusunuz. Pioneer DEH-P4200UB aldım. Arka Kısmında da W/R çıkışı var arabamda astra g (2001). Herhalde çalışır. Abi birde size bir şey danışmak istiyorum. Teyibi kendim bağlayabilirmiyim. Yoksa bir elektronikçiye mi götüreyim. Özellikle anahtarı çekince CAR400 ün kapanma olayını çok seviyordum. Pioneer içinde böyle bir durum olabilirmi. Selamlar

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cengiz abi bende hazırladığın kontrol ünitesinden almayı düşünüyorum. Şu an durumunuz nedir? kontrol ünitesi hazırlayabiliyormusunuz. Pioneer DEH-P4200UB aldım. Arka Kısmında da W/R çıkışı var arabamda astra g (2001). Herhalde çalışır. Abi birde size bir şey danışmak istiyorum. Teyibi kendim bağlayabilirmiyim. Yoksa bir elektronikçiye mi götüreyim. Özellikle anahtarı çekince CAR400 ün kapanma olayını çok seviyordum. Pioneer içinde böyle bir durum olabilirmi. Selamlar

Hayırlı olsun evet aparat var şu an. Baglantı için teypçiye gitmene gerek yok.
Pioneer in arka soketi normalde çift taraflıdır
Bi ucu teybe diğer ucu aracın soketine direkt geçer.
hiçbir baglantı yapmana gerek yok.
Kontagı açcınca açıkma çekince kapanma olayını pioneer de de yapabilirsin.
tek dezevantajı orj teyp gibi kontak kapalı iken teyp açılmıyor.

son007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi aparat ne kadar? Parayı filan nasıl göndereceğim? Cengiz abi benim teyibi yurt dışından aldım. senin dediğin gibi çift soketli değil. Soket kısmı sadece teyip tarafına giriyor. Hoporlor kısmını anladım. Ama elektrik kısmını anlayamadım. Şemasının resmini göndersem bana yardımcı olabilirmisin. Selamlar

son007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi teyibi taktım. aparat için senden fiyat ve nasıl alacağıma dair bilgi bekliyorum. Selamlar

goker0051

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengız abı benım teybın arka kısmı w/r cıkısı mevcut eger olur dersen bende almak ıstıyorum arac astra g kasa senden haber beklıyorum...

grnt0140.jpg