Opel Teyp Problemi yardım?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan penguen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oyle olcak gibi zatn.ama anlamadığım nokta şuydu.hadşi bende oldu ama diğer arkadşalardaad neden öyle.çünü ben burada eski uyeyim ama uyel,ğimi engellediler .daha nce burada okudum bi çok kişide wardı bu şikayet forumda ordanda aklıma geldi.o yüzden konuyu açıyım dedim

peki bisey soracam. ilk aldıgınızda mp3 okuyor muydu. yoksa hiç mi mp3 okutamadiniz araca?
eger oyleyse yalandan mp3 yaziyordur orda :)

ya ben zatn 2. el aldım rabayı.hiç okumasa hiç okumas.ama bazen okuyor..mesela cd sıcakken bende altını owalıyorum bazen ısınsın die:):)

bak işte o olabilir usta.bende onu düşünüyorum.onu denicem en sonunda.neyse yardımın için teşekkür ettim birader.

rica ederim. yalniz piyasada satilan optik temizliyici cdlerindne felan almayin. usta birisi yapsin bu işlemi..

Zatn ondan denedim tirt çikti.servise götürcem zatn servisi maslak oto sanayide bana çok yakin araya bişeyler sikişmiş sanirim:)

2006 astra h aynı şey bendede oluyor bu cd yi yazarkenki seçimine göre mp3 yapman gerek eger veri olarak yazarsan her zaman okumuyor error veriyor.:)

bende track cd leri okutamıyorum ya:D bikere okuo 10 dk yada hiç okumadan error verio..:S 2008 astra h sedan araç cd30 mp3

2006 astra h aynı şey bendede oluyor bu cd yi yazarkenki seçimine göre mp3 yapman gerek eger veri olarak yazarsan her zaman okumuyor error veriyor.:)

mp3 cdside veri cdsidir zaten. orda mp3 cdsi yaptiginizda sadece mp3 dosyalarınızı seçmenizi istiyor ve ekstradan play list dosyasi kaydediyor cdnin içine. yani bir espirisi yok.

Geri