Opel Teyp Problemi yardım?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan penguen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2005 h kasas hb aracım var opel.Teybinde mp3 cdsi yapıyorum bilgisayardan takıyorum ama okumuyor.devamlı error yazıyor.Ama hangi orjinal müzik cdsini takarsam takıyım anında okuyor.Kopya okuma korumalı gibi bişey var sanırım.Bunun çaresi varmı kopya okuması için?Bilenniz varsa yardım ederseniz sevinirim

teyp galiba track çalıyor bilgisayarda audio formatında yazdırın...not track cd 17 tane şarkı alır şarkı uzunluğuna göre değişir...

yok ustam mp3 çalıyır teyb astra h 2005 kasa.eminim mp3 çaldığına

teypin üstünde mp3 yazıyormu dikkat edin yazmazsa feriştahı gelse okutamaz :)

arkadaslar 2005 astra H 1.7 cdti teyibinde cd 30 yaziyo mp3 calarmi birde araclara takilan hizlandirma cipleri var ondan takdirirsam bi zarari olurmu tesekkurler

bu sorun bendede var bir kaç kez tak çıkart cd yi okuyor. İlk takışta okumuyor çok gıcık bir problem 1 cd 1 hafta arabanın içinde duruyor onu dinliyorum hep çıkartıp yeni cd takmak onu okutmak 10 20 sefer denememi gerektiriyor :S servise gittim blaupunkt ın kendi servisine gitmem gerektiğini söylediler.

Benim arabamdada aynı ana ünite var (cd30). H kasaların üzerinde gelen ana ünitelerin mp3 sorunları ile ilgili bir çok konu okudum farklı farklı bir çok çözüm üretmişler hızlı yaz, yavaş yazdır, tak çıkart, klasör aç, açma vs. vs. kaçarı kucarı yok abi bu ürünler böyle yapılmış üzerinde cd-mp3 yazsada ne yaparsan yap okumaz ben sırası ile hepsini denedim olmadı. olmadı. olmadı. normal müzik cd si dinlemeye alış.

:) bencede en iyisi ya 10 20 kere tak çıkart okuyor kesin ben hepsini denedim denilen hatta farklı marka boş cd ler aldım en kaliteliden en kötü markaya kadar hepsi aynı lensle ilgili değil bence player ın kendi sistemiyle ilgili bir sorun diye düşünüyorum çünkü 1 kere okudumu cd yi hiç çıkartmazsan okuyor sorunsuz ama cd yi çıkart tekrar 10 20 kere denemen gerekiyor error error deliriyorsun sonunda okuyor :) yada amfi bağlatın ipod dan dinleyin ben ses tesisatı yaptırıp öyle kullanmayı düşünüyorum. Orjinal player ı değiştirmekte seçenekler arasında ama konsol bozuluyor o yüzden değiştirmemekte fayda var çok kötü bir görüntüsü oluyor konsolun. bir kaçtane gördüm değiştiren taxi gibi oluyor bütünlük bozuluyor. Tabi LCD yapılabilir.

Geri